jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۲۶۴۲۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۲۲:۴۵

سه سارق مسلح منزل با کشف کلت کمری با ٦ فشنگ جنگی و گاز اشک آور توسط کلانتری ١٢٢ دربند دستگیر شدند.

دستگیری سارقان مسلح بالای شهر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده با اشاره به این موضوع گفت: ساعت ٢٣:٠٠ مورخه ٩٦/١٢/٩ در محله زعفرانیه مامورین تیم عملیاتی کلانتری دربند در حین گشت‌زنی در داخل کوچه به ٣ نفر که داخل کوچه در حال پرسه زنی بوده مشکوک شده و پس از بررسی مشخص شد نامبردگان قصد سرقت مسلحانه و به عنف از منازل بالای شهر را دارند ولی قبل از هر اقدامی زمینگیر شدند. از این سارقین یک قبضه کلت کمری و ٦ عدد فشنگ جنگی و دو عددگاز اشک آور و چند قبضه چاقو و حکم ورود به منزل جعلی، دستکش، نوار چسب و اقلام دیگر کشف و ضبط شد.

متهمین پس از دستگیری معترف شدند که قصد سرقت مسلحانه از منزل راداشته اند که با هوشیاری مامورین زمین گیر شده اند. متهمین با تشکیل پرونده جهت ادامه تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شدند.

با توجه به تدابیر سردار فرماندهی فاتب در ایّام نزدیک به عید تیم‌های عملیاتی محسوس و غیرمحسوس کلانتری‌ها در ساعات پیک سرقت جهت پیشگیری از سرقت‌های به عنف و خشن تشکیل و با آموزش لازم در خصوص چهره زنی و نحوه شناسایی افراد مسأله دار اجازه هر گونه اقدامی رو به افراد سودجو و مجرم نخواهند داد و هوشیاری مردم در اعلام موارد مشکوک به پلیس بسیار کارساز خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها