jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۴۵۸۳ ۰۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فردا قرار است آیین اختتام و معرفی برگزیدگان مسابقه ملی عکس سفر به خانه خدا با حضور جمعی از مقامات کشور در دانشگاه تهران برگزار شود، ساعت 17 و 45 دقیقه.

مسابقه ملی عکس «سفر به خانه خدا» در محورهای عزت و کرامت حجاج ایرانی، وحدت در جهان اسلام، عملیات اجرایی حج سال 1396، لحظههای ویژه عبادی، سلفی بناها و آیینها و استقبال از حجاج سال 96 و به همت شورای هماهنگی کانونهای فرهنگی ـ هنری دانشگاه تهران و با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران برگزار شده است. مسعود زنده روح کرمانی، دبیر هنری مسابقه و افشین شاهرودی، کمال الدین شاهرخ و حسن غفاری اعضای هیات داوران مسابقه هستند.

3000

تعداد آثاری که به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده، چشمگیر است.

1890

این، تعداد آثاری است که به مرحله داوری راه یافته است. که در نهایت هیات داوران، 75 اثر را برای کتاب مسابقه، 53 اثر را برای نمایشگاه و 11 اثر را به عنوان آثار برتر و شایسته تجلیل برگزیدهاند.

9

در اختتامیه این مسابقه، 9 اثر برگزیده نهایی معرفی و از برگزیدگان تجلیل و قدردانی میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر