jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۵۵۹ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اواخر ماه نوامبر 2017 تائید شد که تعداد خودروهای برقی شارژی دنیا از سه میلیون دستگاه گذشته است.

به گزارش خبرخودرو، در سال 2017 فروش خودروهای شارژی به تنهایی از مرز یک میلیون دستگاه گذشت؛ به این معنی که با پیش بینی فروش بیش از 7/1 تا دو میلیون دستگاه از این خودروها در سال 2018، شاهد رسیدن این میزان به پنج میلیون دستگاه تا پایان سال 2018 خواهیم بود. در حال حاضر، فروش خودروهای برقی رقم 3/3 میلیون دستگاه تا پایان ماه نوامبر 2017 را نشان می‌دهد.

مدل‌های جدید و بهتر زیادی نیز در این رده در راه هستند در حالی که مشوق‌های خرید این مدل‌ها نیز رو به رشد هستند. به همین علت چیزی جز رشد سریع در حدود 50 تا 100 درصد در هر سال در این بخش پیش‌بینی نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر