رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

ایران جایگاه امنیت ساز در منطقه است +عکس

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی جایگاه امنیت ساز در منطقه ایجاد کرده و توانسته امنیت را برای منطقه ایجاد کند.
کد خبر: ۱۰۸۹۸۴۹
ایران جایگاه امنیت ساز در منطقه است +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در جمع مجمع روحانیان بازنشسته سپاه گزارشی از امور بین المللی، منطقه ای و داخلی کشور ارائه کرد و گفت: در صحنه بین المللی در زمینه مسئله هسته ای اتفاقاتی در یک سال اخیر افتاده و تعهداتی را ایران پذیرفته و اجرا می‌کند، اما طرف مقابل به تمام تعهدات خود عمل نکرد و اسرائیل و عربستان تلاش می‌کنند تا آمریکا تعهدات را نپذیرد.

وی افزود: به رغم تمام تحرکات خبیثانه رژیم صهیونیستی که با هدف ایجاد درگیری در منطقه تلاش می‌کند ایران اسلامی جایگاه امنیت ساز در منطقه ایجاد کرده و توانسته امنیت را برای منطقه ایجاد کند.

لاریجانی تصریح کرد: موضع اروپاییان که متحد آمریکا هستند در مسئله هسته ای با آمریکا همنوا نشدند و در جلسات کمیسیون مشترک ادعا کرده اند پایبند تعهدات برجام هستند.

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران با تیزهوشی توانسته دستاورد برجام را در صحنه‌ی بین المللی بگیرد.

وی گفت: در منطقه نیز دشمنی سعودی‌ها با ایران آشکار شده و جلسه‌ ریاض بنظرم تعهداتی از طرف ترامپ به سعودی‌ها در قبال پولی که گرفت درباره ایران داده شد.

رئیس خانه ملت افزود: آمریکا در منطقه انواع جریان‌های تروریستی و ضدانقلابی را حمایت می‌کند و عربستان و اسرائیل در صحنه‌ بین المللی و منطقه ای رفتار تحریک آمیز در پیش گرفته اند.

لاریجانی گفت: ایران در هدایت امور با هوشیاری عمل می‌کند و برخی تصمیمات دشمن هرچند پیچیده، اما با عجله شکل می‌گیرد و دامن گیر خودشان نیز می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: باید با اتحاد و همفکری درباره مسائل اقتصادی کشور تصمیمات جدی گرفته شود و برای اشتغال و مدیریت فضای مجازی برنامه ریزی شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها