jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۷۸۰ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سال گذشته، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد در پیامی به بیست و سومین دوره این رخداد نوشته بود، استعدادیابی و نیازسنجی هنرجویان جوان از مسیر رویدادهایی مانند جشنواره‌های هنری انجام‌پذیر است و جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان کشور با توجه به حضور جوانان از سراسر کشور این امکان را فراهم می‌کند و دستاوردهای آن باید در برنامه‌ریزی برای توسعه هنر ایرانی و حضور جهانی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

باید دید، برگزیدگان این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی جوانان چه کسانی هستند و تا چه حد بسترهایی فراهم می‌شود که جوانان با استعداد حاضر در این رخداد بتوانند در آینده‌ای نزدیک، جزو هنرمندان شاخص و صاحب سبک کشورمان شوند و تا آن روز چه حمایتی از آنها صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر