Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۶۵۱۴۳ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۲

وزیر امور خارجه قزاقستان اعلام کرد دور بعدی مذاکرات آستانه درباره سوریه که قرار بود اواخر ماه آگوست برگزار شود به تعویق افتاده و اواسط ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

دور جدید مذاکرات آستانه به تعویق افتاد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، وزیر امور خارجه قزاقستان اعلام کرد دور بعدی مذاکرات آستانه درباره سوریه که قرار بود اواخر ماه آگوست برگزار شود به تعویق افتاده و اواسط ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام «غیرت عبدالرحمانف» دور بعدی مذاکرات میان ایران، روسیه و ترکیه درباره بحران سوریه از اواخر ماه آگوست به اواسط ماه سپتامبر موکول شده است.

عبدالرحمانف گزارش داد: بر اساس اطلاعاتی که از روسیه دریافت کردیم کشورهای تضمین کننده آتش‌ بس در سوریه (ایران، روسیه و ترکیه) قصد دارند اواخر ماه آگوست یک نشست فنی برگزار کرده ودرباره زمان دقیق و موضوع دور جدید مذاکرات آستانه به توافق برسند.

دور قبلی مذاکرات آستانه در ماه جولای برگزار شد اما کشورهای تضمین کننده آتش‌بس موفق به نهایی کردن توافق 4 منطقه کاهش تنش در سوریه نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر