jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۶۴۷۰۹ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۹

برنامه مرورگر 1332 رادیو تهران برررسی می کند

ساماندهی مشاغل مزاحم در شهر تهران

برنامه مرورگر 1332 از شبکه رادیویی تهران این هفته ساماندهی مشاغل مزاحم در شهر تهران را در دستور کار خود دارد.

ساماندهی مشاغل مزاحم در شهر تهران

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، بودنشان دردسر است، هم سوهان روح و روان شده‌اند و هم زخم عمیقی بر سلامت شهر. امروزه مزاحمت‌ها و گرفتاری‌هایی که مشاغل مزاحم برای ساکنان واحد‌های مسکونی یا تجاری ایجاد می‌کنند به یکی از دغدغه‌های اساسی شهروندان تبدیل شده که در بسیاری مواقع هیچ راهکاری برای مقابله با این مشکل هم وجود ندارد. شبکه رادیویی تهران این هفته با برنامه «مرورگر 1332» پیگیر ساماندهی مشاغل مزاحم در شهر تهران و ضررهای اقتصادی که دستفروشها به تولید ملی می زند، می شود.

علاوه بر این؛ در برنامه اخبار اقتصادی و علمی تهران به صورت ویژه اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی می شود. محوریت اصلی این برنامه اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان است. در مرورگر با نخبگان علمی تهران و استان تهران گفت وگو و به فناوری های روز و تکنولوژی روز پرداخته می شود.

مهم ترین شاخصه این برنامه ریتم بالا و اطلاع رسانی به موقع از رویدادهای علمی و اقتصادی استان تهران و کشور است.

روش های ایجاد اشتغال پایدار در کشور، تبلیغ برای مصرف کالاهای داخلی، قراردادهای نفتی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز، برندسازی، حوزه نفت و گاز از موضوع هایی است که در این برنامه به آنها پرداخته شده است.
مخاطبان می توانند برنامه مرورگر 1332 را ساعت 19 و 30 دقیقه از موج اف.ام ردیف 94 بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر