jamejamonline
استان ها یزد کد خبر: ۱۰۶۳۳۸۲ ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۳

با تلاش قضات دادگستری یزد به اختلاف چندین ساله یک زوج پایان داده شد و پسری پس از 9 سال پدرش را در آغوش کشید.

بازگشت به آغوش پدر پس از ۹ سال

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، حدود 9 سال قبل زن و شوهری که کودکی 5 ماهه داشتند دچار اختلاف شده و به این نتیجه می‌رسند که از هم جدا زندگی کنند و دیگر یکدیگر را نبینند.

در این مدت پدر کودک به شهر دیگری می‌رود و مادر که نمی‌خواسته مهر طلاق در شناسنامه‌اش درج شود نیز با مشقت فراوان این پسر چند ماهه را تا 9 سالگی بزرگ می‌کند.

در این چند سال مادر علیرغم همه بی خبری‌های پدر از فرزندش، تصویر خوبی از این مرد در ذهن تنها پسرش باقی می‌گذارد و در جواب همه سئوال‌های پسر از خوبی‌های پدر می‌گوید.

بر اساس این گزارش، هر روز پرسش‌های پسر در مورد پدر بیشتر و بیشتر می‌شود و همین موضوع مادر را وادار می‌کند تا به دادگاه مراجعه کرده و پرونده مهریه و نفقه خود را پس از سال‌ها به جریان بگذارد تا شاید به این بهانه بتواند ملاقاتی بین فرزند و پدر برقرار کند.

با تلاش و پیگیری مسئولان قضایی دادگستری یزد، این پرونده به جریان می‌افتد و به سرعت رسیدگی می‌شود و نهایتا پدر راهی یزد شده و مسیر دادگاه را در پیش می‌گیرد. این فرد در مراجعه به دادگاه و در سالن انتظار بدون اینکه خود متوجه شود صندلی‌ای که در کنار آن پسر 9 ساله‌اش نشسته بوده انتخاب می‌کند و پس از روشن شدن ماجرا برای اولین بار پس از سال‌ها پسرش را در راهروهای دادگاه به آغوش می‌کشد.

با وساطت قضات مجتمع قضایی یزد، این زن و شوهر قرار است در کنار یکدیگر زندگی خود را آغاز کرده و این پسر 9 ساله مسیر تازه‌ای را در زندگی تجربه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: