jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۰۴۳۲۸۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۴۲

بسیاری از هنرمندان و چهره های سرشناس کشور در صفحات مجازی شان به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها واکنش نشان دادند.

واکنش چهره ها و  هنرمندان به حمله موشکی سپاه+تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین، در ادامه برخی از این واکنش ها را مشاهده میکنید:

بهنوش بختیاری- بازیگر: حمله موشکی سپاه پاسداران به شکل دقیق و موفقیت آمیز به تروریستهای تکفیری در شرق سوریه....ما اینیم.....ریخته شدن هیچ خونی بی جواب نمیماند در مملکت من ایران........انتقام هموطنان رفته ام در هفده خرداد..
..درود بر مدافعان وطن.......یا علی


رضا رشیدپور - بازیگر و مجری تلویزیون: دشمن التهاب ما را خواست، اما اقتدارمان را دید
دست مریزاد به شیرمردان سپاه و ارتش ایران
آرشی داری به تیر انداختن
دست بهرامی به شیر انداختن
کاوه آهنگری ضحاک کش
پتک دشمن افکنی ، ناپاک کش


احمد ایراندوست- بازیگر: جواب ترقه را با موشک دادیم ...سیلی محکمی بود ...یا زهرا س


امیر نوری - بازیگر: به به


فقیهه سلطانی- بازیگر: ایران
ای بیشه ی شیران .. ای مرز دلیران
پاینده باشی
باشد که ریشه ی تمام شرارت ها و نامردیها در تمام جهان خشکیده شود


وحید یامین پور - مجری تلویزیون: فاصله پشه های داعشی با مگس های اسرائیلی زیاد نیست. به اندازه اینکه فرمانده بگه چند درجه بالاتر


المیرا شریفی مقدم - گوینده خبر: موشکهای سپاه پاسداران پرتاب شد.سپاه پاسداران کرمانشاه و کردستان چندین فروند موشک میان برد زمین به زمین به سمت مقر تروریستهای تکفیری در دیرالزور واقع در شرق سوریه پرتاب کرد. خبرها حکایت از اصابت دقیق موشکها به اهداف و هلاکت تعداد زیادی تروریست داعشی و انهدام تجهیزات،سامانه ها و سلاحهای تکفیریها دارد.
دیرالزور در فاصله صدکیلومتری عراق و چند سالیست بین ارتش سوریه و داعش دست به دست میشود و تا پایگاه موشکی کرمانشاه، ۶۵۰ کیلومتر فاصله دارد.
نگران نباشید. این بار سپاه مقتدر حواسش به همه چیز هست


محمود رضوی - تهیه کننده سینما: سیلی رمز عملیات حسینی امشب بود. با داعش و ترامپ و آل سعود زبانی غیر از این نشدنی است سیلی سپاه ظاهرا هنوز شروع نشده این فقط اخطار بوده


حمید بعیدی نژاد - سفیر ایران در انگلیس: حمله موشکی ایران علیه پایگاه نظامی داعش اراده و ظرفیت ایران برای مقابله با تروریسم و تهدیدات امنیتی را به نمایش گذارد


عباس صالحی - معاون وزیر ارشاد: قدرت موشکی سپاه ایران «دیرالزور» را درهم کوبید. زور امریکایی، زر سعودی و تزویر داعشی، صلابت علوی را بهتر خواهد شناخت.


محسن رضایی - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: این که گفتیم با دم شیر بازی نکنید، باور نمی کردید؟ پیام حمله موشکی فراتر از «دیرالزور »است. درس بگیرید.


مرتضی طلایی - نایب رییس شورای شهر تهران: می خواستی رعد صدای ما
تو گوش دنیا تا ابد باشه
از ابرهه چیزی نمی‌مونه
وقتی که سجیل از زمین پاشه

به یاد پدر موشکی ایران، شهید حسن طهرانی مقدم


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر