jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۱۲۴۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

غلامی: پشت‌خط‌زن آرژانتین به سعید فحش ‌داد

ایران - آمریکا؛ بازی برای صعود

عادل غلامی، سرعتی زن تیم ملی والیبال هم در ست پنجم بازی با آرژانتین مصدوم شد. کشیدگی کشاله ران، او را در تهران نگه داشت تا بازی‌های تیم ملی در لهستان را از تلویزیون تماشا کند؛ سه بازی مهم که سرنوشت صعود تیم ایران به دور نهایی لیگ جهانی به آن گره خورده است. سرعتی زن ملی پوش البته شانس همه تیم‌ها را برابر می‌داند.

با بدشانسی مصدوم شدی؟

ما را چشم زدند (با خنده). من از ست سوم بازی با آرژانتین احساس درد داشتم که در ست پنجم و حرکت توپگیری کشاله ام کشیده شد.

در تهران مانده‌ای چطور تمرین می‌کنی؟

سیامک افروزی، پزشک تیم تمرینات اصلاح درمانی را برایم فرستاده است که در این مدت باید انجام بدهم. البته هنوز به من نگفته فیزیوتراپی نیاز دارم یا نه. فعلا چند روزی که تیم ملی برای هفته سوم لیگ جهانی به لهستان رفته این تمرینات را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم بعداز یک هفته دوباره بتوانم تمرین کنم.

فکر می‌کنی تیم ملی چقدر برای صعود به دور نهایی شانس دارد؟

به نظرم شانس همه تیم‌های چهارم تا دهم جدول رده بندی برای صعود به لیگ جهانی یکسان است. هر تیمی که کمتر اشتباه و باقدرت‌تر بازی کند، می‌تواند به مرحله نهایی برسد. البته تیم ما هم خوب است و هم سرحال، فقط مشکل اینجاست که دیشب رسیده و پنجشنبه عصر باید بازی کند.

فشردگی برنامه بازی‌ها،روی کار تیم‌ها بی‌تاثیر نیست.

واقعا برای فدراسیون جهانی والیبال FIVB با این نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ جهانی متاسفم. هیچ جای دنیا سه تا مسابقه پشت سر هم برگزار نمی‌شود. انگار فقط می‌خواهند بازی‌ها تمام شود. تیم ما بعداز بازی با آرژانتین راهی لهستان شد. متاسفانه پرواز مستقیم هم به لهستان ندارد و بنابراین مسافت راه، پرواز، معطلی در فرودگاه و... بچه‌ها را خسته می‌کند. امیدوارم بچه‌ها دیروز که رسیدند، امروز ریکاوری خوبی داشته باشند تا پنجشنبه عصر برای بازی اول مشکلی نداشته باشند زیرا بازی اول ما با آمریکا حیاتی ترین بازی برای صعود است. اگر ببازیم کارمان سخت می‌شود.

کری‌خوانی در بازی با آرژانتین کار را سخت کرده بود؟

از همان اول پشت خط زن آرژانتین کری‌خوانی زیر تور را با فحاشی به سعید معروف شروع کرد. شاید اگر سرمان را خم می‌کردیم و جواب نمی‌دادیم همان ست اول را هم می‌باختیم. البته این کری‌خوانی‌ها در روند تیم ما تاثیر نداشت، اما دلیل اصلی که بازی 2ـ صفر جلو را 2ـ2 کردیم دریافت‌های خیلی خوب آرژانتین بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر