jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۲۹۵۲۳ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۳

دولت آمریکا بعد از اقدام کرملین به انتشار تصاویری جنجالی از دیدار پشت درهای بسته دونالد ترامپ با سرگئی لاوروف بار دیگر با دردسر رو به رو شد.

دردسر جدید کاخ سفید با دیدار ترامپ و لاوروف

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دولت آمریکا روز پنجشنبه بعد از اقدام کرملین به انتشار تصاویری جنجالی از دیدار پشت درهای بسته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه بار دیگر با دردسر رو به رو شد.

در تصاویر مربوط به این دیدار که روز چهارشنبه در کاخ سفید صورت گرفت، دونالد ترامپ در حالی که لبخند می زند در حال دست دادن با لاوروف است و سرگئی کیسلیاک سفیر روسیه در واشنگتن نیز در این دیدار حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، این دیدار تاکنون به عنوان یک حرکت زیبای دیپلماتیک برای کرملین توصیف شده است: استقبال با گستردن فرش قرمز چند ماه بعد از تحریم های آمریکا علیه روسیه به علت دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا.

دیپلمات های با تجربه روز پنجشنبه دلایلی را زیر سئوال بردند که موجب شده است رئیس جمهور آمریکا دیدار با این دو مقام روس و ادای احترام مختص رؤسای جمهور را بپذیرد. این دیپلمات ها این اقدام را از آن جهت نامناسب توصیف کردند که این دو مقام روس در متن رسوایی سیاسی در آمریکا قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر