برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال ۲۰۰۹ است. ساندرا بولاک با ۱۰ میلیون دلار دستمزد بیشترین دستمزد را در بین بازیگرهای زن هالیوود را داراست.
کد خبر: ۱۰۱۴۲۰۸
این بازیگر زن قبلاً گارسن بود!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تهران پرس "ساندرا بولاک" بازیگر دارنده اسکار به خاطربازی در فیلم "نقطه کور" پیش از حضور در هالیوود در شغل دیگری فعالیت می کرد.

او پس از اجرای نقش‌های موفقی در دههٔ 1990 میلادی هم‌چون سرعت و وقتی تو خواب بودی (فیلم) به شهرت رسید. پس از آن او حرفه‌اش را به عنوان یک بازیگر هالیوودی نقش اول مشهور با فیلم‌هایی مانند خانم موافقت و تصادف که تحسین منتقدان را دریافت کردند، آغاز کرد. در سال 2007 او با داشتن سرمایهٔ 85 میلیون‌دلاری در ردهٔ 144 ثروتمندترین اشخاص نامدار زن قرار گرفت.

همچنین در سال 2010 'پردرآمدترین' بازیگر زن هالیوود نام گرفت بین ژوئن 2009 تا یک سال بعد حدود 58 میلیون دلار بابت فیلم‌های پیشنهاد و نقطه کور دریافت کرده‌است.

وی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال 2009 است. ساندرا بولاک با 10 میلیون دلار دستمزد بیشترین دستمزد را در بین بازیگرهای زن هالیوود را داراست.

ساندرا بولاک در حالی که تنها سه واحد باقی مانده بود تا فارغ‌التحصیل شود، برای انجام تست‌های بازیگری ترک تحصیل کرد و برای گذران زندگی به‌عنوان پیش‌خدمت در یک کافه در نیویورک کار می‌کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
نوذر
Canada
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
۰
۰
ما در ایران هم خانمهای آشپز و گارسن زیبا و هنرمند زیاد داریم........به راحتی میتوانند بازیگر شوند‌.
اعظم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
كجا این خانمها را دیدید ؟؟

نیازمندی ها