jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۰۴۹۷۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۵

باز هم یک روز دیگر فرا رسید و شاهد انتشار شایعات جدیدی درباره گوشی هوشمند جدید اپل یعنی آیفون 8 هستیم. توسط مینگ چی کو، تحلیلگر معروف شرکت KGI Securities که سابقه خوبی در زمینه پیش بینی مشخصات محصولات در راه عرضه اپل به بازار دارد، اکنون اطلاعات جدیدی را در زمینه آیفون 8 ارایه کرده است و مطابق با این اطلاعات اپل در حال کار روی یک فناوری دوربین انقلابی برای آیفون 8 است که در نهایت منجر به مجهز بودن این گوشی به فناوری تشخیص چهره یا عنبیه چشم، ثبت سلفی‌های سه بعدی و تجربه‌های واقعیت افزوده خواهد شد.

آیفون 8 دارای فناوری دوربین انقلابی خواهد بود

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تک شات،‌این فناوری دوربین جدید چیزی نیست که به پیش از این روی گوشی‌های هوشمند دیده باشیم و با توجه به توضیحات مینگ چی کو، این دستاورد جدید تقریبا شبیه به Kinect برای اکس باکس خواهد بود. حتی به نظر می‌رسد که پیاده سازی این فناوری نیز شباهت زیادی به Kinect خواهد داشت.

کو پیش بینی می‌کند که اپل از این فناوری در دوربین جلویی آیفون 8 استفاده خواهد کرد. سنسور دوربین با گیرنده و پروژکتور اینفرارد پشتیبانی خواهد شد به این ترتیب دوربین جلویی می‌تواند به جای گرفتن یک عکس تخت معمولی، اطلاعات عمق میدان تصویر را نیز ثبت کند.

این فناوری هم چنین می تواند برای باز کردن قفل صورت مبتنی بر فناوری تشخیص چهره مورد استفاده قرار گیرد. بازی‌های ویدیویی نیز یکی دیگر از کاربری‌های احتمالی این فناوری جدید هستند.

کو معتقد است که اپل در نهایت قابلیت تشخیص عمق میدان را به دوربین‌های پشتی آیفون‌های خود نیز اضافه خواهد کرد. انتظار می‌رود که اپل اواخر سال جاری میلادی از جدیدترین آیفون‌هایش رونمایی کند به این ترتیب احتمالا طی ماه‌های آتی اخبار بیشتری در این زمینه خواهیم خواند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر