jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۰۴۰۳۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۷:۲۴

مرد آزارگر معروف به «عنکبوت زرد» که متهم است چهار زن را به صورت زنجیره‌ای مورد آزار و اذیت قرار داده و از این اقدام خود فیلم گرفته است، در نخستین جلسه رسیدگی اعلام بی‌گناهی کرد و شاکیان را دروغگو خواند.

محاکمه عنکبوت زرد پشت درهای بسته

این در حالی است که تصاویر و فیلم‌های آزار و اذیت شاکیان از سوی پلیس کشف و ضمیمه پرونده شده است. همچنین یکی از شاکیان به ماموران گفته است متهم برای عملی کردن نقشه سیاه خود، فرزند خردسال او را از پنجره خانه بیرون گرفته و تهدید به پایین انداختن وی کرده بود. شاکیان زمانی قربانی نقشه تکراری متهم شدند که تصمیم گرفتند به جای مراجعه به پلیس، خودشان ماجرا را حل کنند.

به گزارش جام‌جم، صبح دیروز، جلسه رسیدگی به پرونده به صورت غیرعلنی در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی مستشار حشمت الله توکلی برگزار شد و چهار ساعت زمان برد. در پایان دادگاه، قاضی اصغرزاده گفت: «متهم مردی 35 ساله است که پیش از این به جرم کلاهبرداری و پرداخت رشوه به زندان افتاده بود. اوایل سال 94، در یکی از سوپرمارکت‌های تهران، گوشی زنی را به بهانه گرفتن تماس قرض گرفت، اما در واقع قصد داشت به شماره زن دست پیدا کند. او با گوشی شاکی به تلفن همراه خود زنگ زد و شماره‌اش را گرفت. سپس چند ماه با او در ارتباط بود تا این‌که به تصاویر خصوصی‌اش دست پیدا کرد و با تهدید به انتشار آنها زن را به ویلایی در سرخه‌حصار کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد و از این اقدام خود فیلم تهیه کرد. متهم تهدید به انتشار این تصاویر را حتی پس از ازدواج شاکی نیز ادامه داد و باعث طلاق و افسردگی او شد.»

قاضی اصغرزاده به تجاوز متهم به چند دوست دیگر شاکی اشاره کرد و افزود: «زن جوان به جای مراجعه به پلیس، ماجرا را برای یکی از دوستان صمیمی‌اش تعریف کرد. آنها با متهم قرار گذاشتند تا با حرف زدن، تصاویر و فیلم‌ها را پس بگیرند، اما دوباره از سوی او تهدید شده و به یکی از شهرهای اطراف رفتند و مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. متهم برای آزار شاکی دوم، فرزند خردسال او را از پنجره اتاق بیرون گرفته و تهدید به پرتاب کرده بود.» ماجرا اما به همین جا ختم نمی‌شود. شاکیان این بار هم به پلیس مراجعه نمی‌کنند و موضوع را با دو دوست صمیمی دیگر خود در میان می‌گذارند که آنها هم به شیوه مشابه مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند. شاکی سوم که متاهل و دارای فرزند است، گفته که متهم در ابتدا اعتماد او را جلب کرد، اما روز حادثه، او را به کوهی اطراف سرخه‌حصار برد و با تهدید به قتل مورد آزار و اذیت قرار داد.

به گفته رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران، سرانجام با شکایت یکی از قربانیان، متهم دستگیر شد، اما تاکنون، چه در بازجویی‌ها و چه در جلسه غیرعلنی دادگاه، به جرم خود اعتراف نکرده و اعلام بی‌گناهی کرده است. او در جلسه دیروز گفت: «من اتهامات تجاوز، آدم‌ربایی، تهدید، ضرب و جرح، تهیه فیلم و تجاوز را قبول ندارم. شاکی‌ها دروغ می‌گویند. ارتباطم با آنها در حد یک دوستی ساده بود.» این در حالی است که هر چهار زن در جلسه دیروز، جزئیات آزار و اذیت را تعریف کردند. همچنین حافظه گوشی موبایل که حاوی تصاویر تجاوز به شاکیان بوده موجود است. ویلایی هم که متهم در آنجا به زنان تجاوز کرده، شناسایی و آثار خراش ناشی از کشیده شدن ناخن‌های یکی از شاکیان روی دیوارهای آن، دیده شده است. قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران در پایان جلسه دیروز، رسیدگی را برای بررسی بیشتر اظهارات شاکیان پرونده تجدید و ادامه محاکمه را به روزهای آینده موکول کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
اعدامش بهترین حكم
۰
۰
سبلان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
این حیوان رو بایستی از . . . آویزونش كرد.
۰
۰
بانو ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
یعنی هیچ كدام از این خانم ها به شوهرانشان یا هرمردی از فامیل اعتماد نداشتند كه آن ها را باخود همراه كنند این عدم اعتماد به دلیل جو فرهنگ اشتباه نسبت به تجاوز است كه همیشه فكر می كنند خانم ها مقصراصلی هستند
۰
۰
یك حمال
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
دمش گرم حتما اولی برایه دومی تعریف كرده ودومی هم برایه سومی گفته نمیدونی چقدر آدم خوبیه و...............آخه كدوم آدم عاقلی اونم زن متاهل میفهمه كه این آدم حیوان پستیه وبعد قرار میذاره باهاش میره ویلا تا باهاش صحبت كنه وارشادش كنه؟ اینم از اون حرفهاست .مسئله تعریف همون اولی است برایی دومی ودومی برایی سومی
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر