اشکان خطیبی بازیگر تاتر،تلویزیون وسینمای کشور که در کنار هنر بازیگری مدتی مدیریت پردیس چارسو را بر عهده داشت در اینستاگرامش خبر از قطع همکاری با این مجموعه را به دلایل شخصی اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۰۰۶۹۱
استعفای اشکان خطیبی از مدیریت پردیس چارسو + عکس

به گزارش جام جم آنلاین،خطیبی نوشت:

به نام خداوند راستی
پس از گذشت کمتر از دو سال از انتصاب م به عنوان مدیر پردیس نوپای چارسو علیرغم گمانه زنی های اولیه مبنی بر عدم توفیق این پردیس در جذب مخاطب به دلیل واقع شدن در منطقه ا ی تجاری در مرکز شهر تهران،به لطف خدا،همراهی همکاران م در مجموعه و برنامه ریزی مدون مبنی بر جذب مخاطب فهیم به کمک برنامه هایی فراتر از اکران معمول و موظفِ فیلم ها،امروز پردیس چارسو به عنوان یکی از مهم ترین و پرمخاطب ترین پردیس های سینمایی ایران و کاخ جشنواره های مهمی چون سینما حقیقت،فیلم کوتاه تهران و جشنواره جهانی فجر شناخته می شود.
طراحی یک روش کاری و اجرایی نظام مند،تربیت کادر اجرایی کم خطا،استفاده از ظرفیت های بالقوه ی مجموعه برای برگزاری نمایشگاه های نقاشی و عکس،تئاتر،کنسرت ،شب های ادبیات،نقد فیلم و... از جمله اهدافی بود که از ابتدای امر بر خودم تکلیف کردم و خوشبختانه همه ی این امور محقق شدند.
امروز در تاریخ ٢٣ بهمن ٩٥ و پس از اتمام سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر،تصمیم به قطع همکاری با مجموعه چارسو را به دلایل شخصی اعلام می کنم.
ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و تعامل سازمان امور سینمایی،اداره کل سینمای حرفه ای و موسسه سینماشهر،ازخداوند متعال برای مجموعه چارسو آرزوی موفقیت،استمرار درک مخاطب هنری،نظم و مشتری مداری دارم.
باقی بقایتان
اشکان خطیبی
٢٣ بهمن٩٥

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها