خودروی بوگاتی ویرون یکی از گرانقیمت‌ و پرسرعت‌ترین خودروهای جهان بحساب می‌آید که هزینه‌های نگهداری این خودرو شاید برای مالک آن هزینه‌ای عادی تلقی شود ولی برای عموم مردم نوعی فخرفروشی به نظر می‌آید.
کد خبر: ۹۹۷۰۷۹
برخی از هزینه‌های نجومی بوگاتی ویرون!

به گزارش جام جم آنلاین از ایران‌جیب ، در ادامه با برخی هزینه‌های مهم این خودرو آشنا می‌شویم:

بیمه

شرکت‌های بیمه برای بیمه کردن یک دستگاه بوگاتی ویرون ماهانه 4000 دلار معادل 16 میلیون تومان حق بیمه میگیرند که به این ترتیب هزینه سالانه بیمه یک دستگاه ویرون معادل 192 میلیون تومان می‌شود.

مالیات

برای خرید یک بوگاتی باید 80،000 دلار معادل 320 میلیون تومان مالیات پرداخت کنید.

رینگ و لاستیک

لاستیک‌های بوگاتی با هر پنج هزار کیلومتر پیمایش باید تعویض گردند که این کار برای مالک آن 30،000 دلار یعنی حدود 120 میلیون تومان هزینه در بردارد.

چهار حلقه رینگ بوگاتی هر 30 هزار کیلومتر باید تعویض گردند که این کار 70،000 دلار یعنی حدود 280 میلیون تومان هزینه در پی خواهد داشت.

سرویس دوره ای

هزینه سرویس دوره‌ای روغن و مایع رادیاتور بوگاتی برای هر دوره 15 هزار کیلومتری 22،000 دلار یعنی حدود 88 میلیون تومان میشود.

مصرف سوخت شهری

در صورت استفاده از بوگاتی در ترافیک شهری مصرف سوخت خودروی شما به 48 لیتر در 100 کلیومتر پیمایش می‌رسد. چنانچه آن را به صورت روزانه سوار شوید می‌بایست در ماه 1200 دلار یعنی حدود چهار میلیون و 800 هزار تومان هزینه بنزین پرداخت نمایید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
۰
۰
اما پراید هیچكدوم این هزینه های سرسام آورو نداره. چرا كه نه!!!!
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
۰
۰
پس با این حساب من عیدی امسالم و بگیرم یه بوگاتی می گیرم كه با باقیمانده ش بتونم یه عمر از پس هزینه هاش بر بیام

نیازمندی ها