jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۹۵۵   ۲۴ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۱

یکی از گلهای رونالدو به تیم کاستاریکا که به نام مدافع حریف نوشته شده بود با اعتراض ستاره برزیلی به نام او ثبت شد و به این ترتیب او در جام جهانی 2002 در دور مقدماتی 4 گله شد در بازی مقابل کاستاریکا شوت رونالدو به لوئیس مارتین

مدافع کاستاریکا برخورد کرد و وارد دروازه این تیم شد اما به دنبال اعتراض رونالدو، مسوولان فیفا فیلم بازی را بازنگری کردند و به نفع رونالدو رای داد رونالدو گفته بود: تردیدی ندارم که گل اول را خودم زدم وی افزود: قاعده بر این است هرگاه مهاجمی ضربه ای به توپ بزند و آن توپ به مدافع حریف برخورد کند و گل شود، آن گل به نام مهاجم ثبت می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر