jamejamonline
خراسان رضوی عمومی کد خبر: ۹۹۱۹۴۹   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۱

داماد کینه‌ جو که متهم به آتش زدن خانه پدرزنش است، در بازجویی‌ها منکر قتل عمد شد. در این آتش‌سوزی، پدر و مادرزن متهم بر اثر شدت سوختگی جان باختند.

زوج سالخورده در آتش کینه داماد سوختند

به گزارش جام جم، بامداد شنبه 25دی، آتش‌ سوزی در خیابان بهمن منطقه خواجه ربیع مشهد به آتش‌نشانان گزارش شد. امدادگران پس از حضور در محل با شعله‌های آتش که از خانه‌ای زبانه می‌کشید روبه‌رو شدند. آتش‌نشانان وارد عمل شده و شعله‌های آتش را خاموش کرده و با جسد زن 57 ساله و پیکر نیمه‌جان شوهر 67 ساله او روبه‌رو شدند.

با توجه به مشکوک بودن آتش‌سوزی، موضوع به قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، کشیک قتل مشهد اعلام شد. با حضور تیم جنایی در محل آتش‌سوزی، جسد پیرمرد به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارگر شهرداری که آتش‌سوزی را به آتش‌نشانان گزارش داده بود در تحقیقات گفت: در حال جاروکشی خیابان بودم که دختر بچه‌ای هراسان خود را به من رساند و درخواست کمک کرد. او مدعی بود شوهرعمه‌اش به نام هوشنگ خانه پدربزرگ او را به آتش کشیده است. راهی خانه مورد نظر شدم و با دیدن شعله‌های آتش با آتش‌نشانی تماس گرفتم.

تحقیقات نشان داد، دختر این زوج به‌خاطر اختلاف‌هایی که با شوهرش به نام هوشنگ داشت، از خانه خود قهر کرده بود. هوشنگ هم به تصور این‌که همسرش به خانه پدری آمده، به آنجا رفته و خانه را به آتش کشیده بود. در بازرسی محل، سوئیچ خودرو، گوشی تلفن همراه و کاپشن مردانه سوخته که متعلق به عامل آتش‌سوزی بود نیز کشف شد. کشف کاپشن سوخته نشان داد، خود هوشنگ هم دچار سوختگی شده است. پس از ردیابی‌های پلیسی متهم بازداشت شد و در تحقیقات گفت: جمعه با همسرم دعوایم شد و او خانه را ترک کرد. تصور می‌کردم به خانه پدرش رفته است. برای ترساندن او ظرف بنزینی تهیه کرده و راهی خانه پدرزنم شدم. بنزین را روی زمین ریختم که بخار آن به شعله آتش رسید و ناگهان همه جا شعله‌ور شد.

متهم سپس برای تحقیقات تکمیلی به دادسرا منتقل شد و به قاضی احمدی‌نژاد گفت: من ظرف بنزین را برای ترساندن همسرم برده بودم. مادرزنم ضربه‌ای زیر ظرف بنزین زد که ازدستم رها شد و بنزین روی زمین جاری شد. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد اما ناگهان همه جا شعله‌ور شد. من هم از ترس فرار کردم.

در حالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، از بیمارستان خبر رسید که پیرمرد براثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

با مرگ دومین قربانی این آتش‌سوزی، پرونده وارد مرحله‌ای تازه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس خراسان رضوی - یادداشت

بیشتر

سرویس خراسان رضوی - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها