jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۷۵۵   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حامد حدادی با تیم سیچوان در لیگ بسکتبال چین بازی می‌کند و درباره آینده این تیم اعتقاد دارد اگر سیچوان در ده بازی باقیمانده هفت پیروزی به دست بیاورد، به پلی‌آف لیگ چین می‌رسد. او دیروز بعد از مدت‌ها با شبکه رادیویی ورزش از چین صحبت کرد و گفت: تیم سیچوان عملکرد متوسط رو به بالا دارد و بازی‌های فشرده این تیم سبب شده است اعضای آن کمتر فرصت ریکاوری پیدا کنند. به خاطر شرایط بازی‌ها و مسافرت‌ها تا اندازه زیادی مسابقات سنگین است، اما امیدوارم بتوانیم راهی مرحله پلی‌آف شویم.

سنتر ملی پوش بسکتبال ایران با اشاره به بازی فردا مقابل صدرنشین لیگ بسکتبال چین که پارسال با شکست این تیم قهرمان شدند، گفت: با لیائونینگ بازی سختی داریم. پارسال با آنها در فینال بازی کرده بودیم و فردا در خانه آنها به میدان می‌رویم. لیائونینگ به خون ما تشنه است.

حدادی درباره بازگشت درک بائرمن، سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال به کشورش هم گفت: خیلی در جریان بازگشت وی نیستم و نمی‌دانم دلیل بائرمن از این قدام چه بود. می‌ترسم حرفی بزنم بعد حاشیه درست شود! اما در کل کارش عجیب و غریب بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر