jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۹۹۱۱۲۳   ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۹

یکی از این سه نمودار رنگ را انتخاب کنید تا شخصیت شما مشخص شود.

این تست شخصیت شما را نشان می دهد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل،به گفته روانشناسان ،‌ارتباط قوی بین رنگ مورد علاقه افراد با عملکرد و شخصیت آنان دارد . حتی در محیط کسب و کار و تجارت هم انتخاب رنگ مناسب برای فروش کالا و رونق تجارت سهم بسزایی دارد . در واقع دانستن روانشناسی رنگ برای تبلیغ کنندگان و بازاریابان تخصصی بسیار مهم است که در برخی از کشورها بسیار به آن توجه دارند .

در این تست با استفاده از طیف سه رنگ سعی شده به تحلیل شخصیت انتخاب کنندگان بپردازد .


1-نمودار صورتی تا رنگ قرمز
این افراد شخصیتی برون گرا دارند و دائم نظراتشان را با افراد دیگران در میان می گذارند چرا که مردم برون گرا از اینکه خودشان باشند نمیترسند و دوست ندارند بابت چیزی که هستند از مردم عذرخواهی کنند


2. نمودار سبز و آبی رنگ:
منحصر به فرد و جذاب اصطلاحی است که در مورد افرادی که رنگ سبز و آبی را انتخاب کرده اند می توان تعبیر کرد . آنها افرادهای پرانرژی بوده ومثبت اندیش هستند .شخصیت آنها دیگران را جذب کرده و طرفداران زیادی دارند .


3- نمودار بنفش با ترکیب آبی رنگ


بی باکی و جسور بودن از خصوصیات بارز علاقه مندان به این رنگ است که عاشق هیجان بوده و دایم به دنبال ماجراجویی هستند. آنان توانایی غلبه بر هرگونه شک و تردید در مبارزه با چالش ها را دارند و همواره دنبال اهداف خود می روند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو