jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۳۶۷   ۲۷ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت:‌ متاسفانه بسیاری از آرایشگاه‌های زنانه اقدام به ارائه خدماتی می‌کنند که در حیطه تخصصی آنها نیست و دخالت در امور پزشکی محسوب می‌شود. مهرداد شریفی اظهار کرد: در بسیاری از آرایشگاه‌های زنانه خدماتی ارائه می‌شود که حتما باید توسط متخصص صورت بگیرد و ارائه این خدمات تهدیدکننده سلامت است.

وی ادامه داد: انجام الکترولیز، ‌لیزر، لیپولیز، کوتریزاسیون پوست، کاشتن مو، سولاریوم، تزریق ژل و پیلینگ در آرایشگاه‌های زنانه ممنوع است. شریفی تصریح کرد:‌ همچنین عمل‌های خالکوبی،‌ تتو، ‌مانیکور و پدیکور در صورتی که در شرایط بهداشتی انجام نشوند، در آرایشگاه‌ها ممنوع است و استفاده از انواع داروهای قاچاق چاقی و لاغری و سایر خدماتی که دخالت در امر پزشکی محسوب می‌شود در آرایشگاه‌ها غیرمجاز است. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر