jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۸۶۷۴۲   ۱۶ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل بهزیستی مبارکه درباره پیدا کردن خانواده نوزاد رها شده در این شهر، گفت: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا نوزاد را به آغوش خانواده برگردانیم و حمایت‌های خود را از آنها دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش ایمنا، محمودی افزود: این نوزاد دختر را ساعت 10 شب در حالی که نامه‌ای همراه داشت و در آن درخواست شده بود از نوزاد مراقبت شود، مقابل خانه‌ای رها کرده بودند.

وی افزود: تا این لحظه خانواده نوزاد شناسایی نشده و طبق نظر دادستان شهرستان مبارکه، نیروهای انتظامی تحقیقات برای یافتن خانواده نوزاد دختر را آغاز کرده‌اند.

محمودی در خصوص مکان نگهداری نوزاد اذعان کرد: نوزاد به مرکز شبانه‌روزی شیرخوارگاه نرجس که تحت نظارت بهزیستی استان اصفهان است، منتقل می‌شود.

رئیس بهزیستی مبارکه تصریح کرد: نوزاد دو سه ماه در این مرکز نگهداری می‌شود و در صورت پیدا نکردن خانواده‌اش، او را به خانواده‌ای که شرایط نگهداری و فرزندخواندگی دارد، تحویل خواهیم داد. وی اظهار امیدواری کرد خانواده کودک از طریق دوربین‌های نصب شده در سطح شهر شناسایی شود و با بررسی مشکلات آنها، نوزاد را به آغوش گرم خانواده بازگردانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر