jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۸۶۰۴۲   ۱۴ دی ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۵

عباس جدیدی با انتقاد از تاکید اعضا بر پایان عمر شورای چهارم گفت: اینقدر نگوییم به آخر عمر شورا نزدیک شده ایم.

جدیدی: اینقدر نگوییم به آخر عمر شورا نزدیک شده ایم

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، عباس جدیدی در سیصد و هجدهمین جلسه شورای شهر تهران گفت: در خصوص گورخواب ها من یک سال و نیم پیش تذکری را مطرح کردم و عنوان کردم به جای بدهی ساکنان نفرآباد، یک قبر به آنها بدهیم که از محل فروش آنها درآمدی کسب کنند.

وی افزود: این تذکر آن زمان جدی گرفته نشد و اکنون با مشکل جدی تر روبرو شدیم.

جدیدی در تذکر دیگر به اعضای شورای شهر تهران گفت: بسیاری از اعضا تاکید می کنند که عمر شورا به پایان رسیده است. این موضوع غلط است. بازی ۹۰ دقیقه است و اتفاقاً حوادث مهم در ثانیه های آخر اتفاق می افتد. این تکرار باعث بی انگیزگی اعضا می شود.

مهدی چمران نیز در پاسخ به این تذکر گفت: اتفاقاً باید به افرادی مانند آقای جدیدی وقت اضافه هم بدهند.

گردشگری شهرداری، سازمان نیست

علیرضا دبیر نیز در تذکری به فرزاد هوشیار، گفت: شاهدیم که شما جلساتی را با عنوان سازمان گردشگری شهرداری تهران برگزار می کنید که این اشکال جدی دارد.

وی تاکید کرد: شما مصوبه ای از شورای شهر نگرفته اید مبنی بر اینکه سازمان هستید.

شهرداری از باغ های باقی مانده صیانت کند

غلامرضا انصاری افزود: درخواست ما از آقای قالیباف این است که مراقب باقیمانده باغ ها و درختان باشد که برافراشته شدن برج ها، در معرض تاراج قرار نگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر