jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۸۲۵۳   ۰۸ خرداد ۱۳۸۵  |  ۲۲:۵۲

کریستین کارمبو، بازیکن فرانسه در 1998 ، روبرتو کارلوس مرد میانی رئال مادرید در 2002 و 6 بازیکن بایرن مونیخ در 1974 ، 8 بازیکنی هستند که تاکنون در یک فصل هم جام جهانی را کسب کردند و هم لیگ قهرمانان اروپا را.


حالا لیونل مسی و رونالدینیو برای کسب این موفقیت بیش از سایربارسلونایی های حاضر در جام جهانی امیدوارند. بهترین بازیکن سال فوتبال جهان در این باره می گوید: ششمین قهرمانی برزیل در رقابتهای جام جهانی می تواند پیروزی بارسلونا در اروپا را کامل کند و فصلی درخشان برایم پدید آورد. فکر می کنم همه بازیکن ها آرزوی بالای سر بردن جام قهرمانی بزرگ ترین رویداد ورزشی سال را در سر دارند. اگر قهرمان شویم ، موفقیت ها و شادی هایم کامل می شود. فصل بسیار درخشانی را پشت سر گذاشتم اما اکنون فرصت دارم کاری ویژه انجام دهم ، پس نمی خواهم بگذارم این شانس به سادگی از چنگم به در رود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر