jamejamonline
استان ها سیستان و بلوچستان کد خبر: ۹۷۹۸۸۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۸

قاتل در روستا دستگیر شد

قتل پسر 18 ساله در نزاع خیابانی

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از شناسایی و دستگیری عامل جنایت در نزاع خیابانی خبر داد.

قتل پسر 18 ساله در نزاع خیابانی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پانزدهم مهر خبر نزاع و درگیری با چاقو بین دو جوان در یکی از خیابان های شهرستان ایرانشهر به مرکز 110 اعلام که بلافاصله ماموران کلانتری 13 به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد جوانی 18 ساله در پی نزاع، بر اثر ضربه چاقو به شدت مجروح شده که پس از انتقال به بیمارستان، علیرغم تلاش تیم پزشکی، فوت می کند.

سرهنگ جلیلیان ادامه داد: در بررسی میدانی و پایش های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد بین مقتول و قاتل قبل از زمان حادثه اختلافات مالی مطرح بوده، که پس از گذشت مدتی در یک درگیری با ضربه چاقوی قاتل مجروح می شود.

وی تصریح کرد: در ادامه این عملیات ماموران پلیس آگاهی پس از انجام کار اقدامات پلیسی، قاتل فراری را مورد شناسایی قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی، متهم را در مخفیگاهش در یکی از روستای این شهرستان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: متهم در تحقیقات تخصصی به قتل مردم جوان اعتراف کرد و با تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با نیروی انتظامی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: