جوان افغان که پس از درگیری با همسرش به خانه زن تنها رفته بود در یک درگیری شبانه دست به قتل زن سابقه دار زد و به ترکیه فرار کرد.
کد خبر: ۹۷۹۶۳۴
قتل شهلا در خانه مجردی اش  + تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، عقربه ها ساعت 2 ظهر 20 شهریور ما سال گذشته را نشان می داد که ماموران کلانتری 160 خزانه در جریان ماجرای جنایتی در خیابان شهید همدانی منطقه علی آباد تهران قرار گرفتند.

در ادامه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران در قتلگاه زن جوان حاضر شدند.

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با جسد زن 41 ساله ای به نام شهلا روبرو شدند که با ضربات چاقو از پای در آمده بود.

در ادامه مشخص شد که پسر 9 ساله قربانی جنایت زمانیکه از خواب بیدار شده در برابر جسد غرق خون مادرش قرار گرفته که با جیغ و فریاد از اهالی محل درخواست کمک کرده است.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که 2 جوان افغان شب گذشته در جلوی ساختمان شهلا دیده شده و ماموران با فرضیه اینکه آنها عاملان این جنایت بودند تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و خیلی زود این 2 جوان افغان دستگیر شدند اما در تحقیقات از آنها مشخص شد که در این جنایت نقشی نداشته اند.

در ادامه ماموران پی پردند جوانی افغان از مدت ها پیش به خانه شهلا رفت و آمد داشته تا جاییکه باعث اعتراض اهالی ساختمان شده اما شهلا به این اعتراض ها بی تفاوت بوده است.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که شهلا 2 بار به خاطر نگهداری مواد مخدر به زندان رفته است.

قتل زن تنها

تحقیقات فنی و پلیسی ادامه داشت تا اینکه مشخص شد جوان افغان که به خانه شهلا رفت و آمد داشته غلام 23 ساله است که وی نیز در کار خرید و فروش مواد سابقه زندان دارد و در این مرحله ماموران متوجه شدند که غلام از زمان قتل شهلا پا به فرار گذاشته و به صورت غیرقانونی به ترکیه سفر کرده است.

تجسس های پلیسی ادامه اشت تا اینکه پس از 10 ماه ماموران پی بردند که غلام به تهران بازگشته و فعالیتش را در کار خرید و فروش مواد شروع کرده است.

همین کافی بود تا ماموران با شناسایی مخفیگاه غلام در منطقه خانی آباد، او را روز 4 تیرماه دستگیر کنند.

غلام 23 ساله ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت لب به اعتراف گشود.

غلام گفت: چندی پیش از طریق یکی از دوستانم با شهلا آشنا شدم و چون جایی برای نگهداری مواد نداشتم تصمیم گرفتم مواد را داخل خانه شهلا نگهداری کنم و از فروش مواد به او سهمی پرداخت می کردم.

وی افزود: شب جنایت با همسرم درگیر شده بودم و جایی برای ماندن نداشتم به همین خاطر تنها جایی که سراغ داشتم خانه شهلا بود که به خانه اش رفتم و و چون می دانستم شهلا یک پسر 9 ساله دارد در خیابان منتظر ماندم تا پسرش بخوابد و پس از آن با شهلا هماهنگ کردم و وارد خانه اش شدم.

عامل جنایت ادامه داد: داخل خانه در حال تماشای تلویزیون بودیم که از شهلا خواستم تا صدای تلویزیون را کم کند تا استراحت کنم که همین موضوع با عث درگیری ما شد که ناگهان شهلا ضربه ای به صورتم زد و من نیز در جواب با دست به صورتش زدم که ناگهان شهلا به آشپزخانه رفت و با برداشتن چاقو به سمت حمله کرد.

شوکه شده بودم و توانستم چاقو را از دستش بگیرم و چند ضربه شکم شهلا زدم و پا به فرار گذاشتم.

پس از اعترافات غلام به قتل، بارپرس ایلخانی دستور بازسازی صحنه جنایت را صادر کرد و غلام در برابر ماموران و در قتلگاه زن جوان صحنه جنایت را بازسازی کرد.

بنا به این گزارش، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران کیفرخواست پرونده قتل را صادر کرد و متهم به زودی برای صدور حکم نهایی در برابر قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار خواهد گرفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۸
پژمان
Estonia
۰۲:۲۰ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
اینم آخر و عاقبت زنی كه میزنه تو كار خلاف و رابطه ی نامشروع!!!!!!! زن جماعت نباید خودشو قاطی كارای كثیف كنه گرچه مرد هم نباید كار خلاف كنه ولی زنها آسیب پذیرترند و زودتر به شكست و سقوط میرسند
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۳ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
بازهم قتل یك هم وطن بدست یك افغانی و خواب خوش مسئولین
امیر رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۲ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
بله این هم از بركات كشورهای دوست وهمسایه ماست توزیع مواد مخدر وجرم جنایت ای كاش تعدادی از خلافكاران ایرانی هم به افغانستان میرفتند تا موازنه وتبادل دوطرف از این باب رعایت می شد.
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
میشه بگیداین خانم كه باآقای قاتل درحال بازسازی صحنه جرم هستند كیه آخه ازمچ دست به بالا نشون دادنش برا زن حرامه اما دست این خانم روببینید واقعاكه خجالت داره
ح.عابدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
ابجی باید قتل اتفاق نمی افتاد كه افتاده اونوقت شما در مورد جزئیات سخت میگیری
علی تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
باسلام:بازهم این افاغنه جنایتكار.تاوان ماندن اینها رادركشور افراد عادی میدهند.
لیلا
Netherlands
۲۰:۲۰ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
تیتر ایراد دارد , تازگی ها جام جم شده مدافع حقوق افاغنه برای اینكه به تعداد مخاطبنش افزوده شود - سالهاست كه اتباع افغان جنایات میكنند و مسولین هم در خواب حالا اگر مثل جریان یزد پیش بیاد وزارت امور خارجه اعتراض میكند و كاردار سفارت افغانستان را احضار و مراتب اعتراض را اعلام میدارد و از شهروندان افغان میخواهد به قوانین و مقرارت ایران احترام بگذارند
نرم افزار موبایل
-
۰۲:۰۱ - ۳۰ آذر ۱۳۹۵
۰
۰
ازمسئولین نبایدانتظارداشت.ماملت ایران بایددربرابر مهاجم وبیگانه بایستیم.چراهموطن من به این اراذل كاروشغل میدن.چرازن به اینهامیدن.مابایدتحریم شان كنیم؟

نیازمندی ها