jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۹۰۲۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رضا افتخاری در مورد رای احتمالی فیفا علیه باشگاه استقلال در ارتباط با مطالبات پرو پیچ، مهاجم بلندقامت، گلزن اما نه چندان موثر برای این تیم که فصل قبل توسط پرویز مظلومی خریداری شد، اما خروجی جالبی نداشت، گفت: منتظریم رای داده شود چون مبلغ زیادی نیست که بخواهیم نگرانش باشیم. البته افتخاری این موضوع را نگفت که چطور ممکن است چیزی حدود 700 میلیون تومان جریمه نقدی برای استقلال مهم نباشد! این پول که حتما قرار است از حساب بیت‌المال به یک بازیکن نیمکت‌نشین داده شود، از کجا می‌آید که چیزی نیست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر