کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران در 16 استان کشور امروز و فردا ادامه دارد.
کد خبر: ۹۷۵۷۵۹
باران در 16 استان کشور می بارد

به گزارش جام جم آنلاین، امیر حسین نقشینه در گفت و گو با میزان اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش در گیلان، مازندران، سمنان، خراسان رضوی و شمالی، مرکزی، قم، لرستان، کرمانشاه، ایلام، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، همدان و خوزستان ادامه دارد اما شدت بارش ها بیشتر در شمال خوزستان و چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه دمای هوا کاهش زیادی نداشت بارش ها به صورت باران بود. اما پیش بینی می کنیم این باران ها امروز و فردا با شدت کمتری ببارد.از صبح فردا از پوشش ابرها در کشور کاسته خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: تداوم بارش ها در استان های آذربایجان غربی و شرقی،ایلام، مرکزی، همدان، قم، تهران، سمنان، خراسان رضوی و شمالی و استان های ساحلی خزر ادامه دارد. بیشترین بارش ها برای استان های گیلان و مازندران پیش بینی می شود، ضمن اینکه دریای خزر در روزهای پایانی هفته مواج است.

به گفته وی، تا روز یکشنبه هفته آینده به تدریج دما بین 10 تا 15 درجه کاهش می یابد. این کاهش دما در نیمه غربی و شرقی کشور محسوس است.

نقشینه با بیان اینکه از فردا شاهد وزش باد در اکثر مناطق کشور خواهیم بود، تاکید کرد: سرعت وزش در مناطق شرق و جنوب شرق بیش از سایر نقاط است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها