jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۶۷۹۹۲   ۲۳ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۹

رادیو فرهنگ دوشنبه 24 آبان در برنامه نیستان مستندی به یاد استاد هنرمند عبدی صیادزاده نوازنده پیشکسوت ساز جفتی و نی انبان در بوشهر که ۱۳ آبان 95 از دنیا رفت، پخش می کند.

مستندی از عبدی صیادزاده نوازنده ساز نی انبان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، استاد عبدی صیاد زاده در سال ۱۳۷۱ در جشنواره نی نوازان لوح افتخار این جشنواره رو به امضای استاد تجویدی استاد موسوی استاد کسایی دریافت می کند و اجرای وی در جشنواره با تشویق های پی در پی استاد کسایی و موسوی مواجه می شود.

ندا رادمهر گزارشگر برنامه نیستان برای ساخت این مستند با استاد مجید پاکدل ( نوازنده پیشکسوت نی جفتی) ستاد احمد علیشرفی (نوازنده پیشکسوت نی انبان) و استاد اسماعیل عاشوری (خواننده پیشکسوت بوشهری) درباره زنده یاد صیاد زاده گفتگو می کند.
گزارشی مردمی از اهالی بوشهر و گفتگو با مسئولین و هیئت امنای قطعه هنرمندان بوشهر از دیگر بخش های این مستند است.

برنامه نیستان رادیو فرهنگ ، که به بررسی موسیقی ایرانی اختصاص دارد. این برنامه هر روز ساعت 14:30به تهیه کنندگی وحید رستگاری و اجرای فاطمه رکنی تقدیم دوستداران موسیقی می شود.
رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف 106 و ای ام ردیف 585 بشنوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر