jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۶۲۶۶۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه نقاشی‌های زهره الفتی، جمعه 14 آبان 1395 در گالری ژینوس برپا می‌شود. آثار این نمایشگاه نقاشی‌هایی هستند که نگاهی دارد به خودسوزی زنان ایلام که با تکنیک رنگ‌روغن روی بوم اجرا شده‌اند.

منوچهر لطفی، رئیس انجمن مجموعه‌داران ایران، درباره برگزاری این نمایشگاه می‌گوید: یکی از اهداف مهم کمیته نقاشی انجمن مجموعه‌داران، شناسایی هنرمندانی است که با قابلیت‌های فراوان در نقاط مختلف کشور حضور دارند و کمتر در سطح ملی دیده می‌شوند. از این‌رو برای معرفی این هنرمندان و این که آثارشان بدرستی در اختیار مجموعه‌داران عزیزمان قرار گیرد؛ نمایشگاه‌هایی با محوریت هنرمندان شهرستانی و کم‌نام و نشان برگزار می‌کنیم.

لطفی تاکید می‌کند: ما نمی‌خواهیم هنرمندانی را که معروف هستند، معروف‌تر کنیم، بلکه تلاشمان در مطرح کردنِ هنرمندانی است که شناخته شده نیستند، اما کیفیت کارشان بالاست. درواقع ما بستری برای معرفی چهره‌های جدید در عرصه هنر را فراهم می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر