همزمان با دستگیری دومین مرد افغان در پرونده قتل زن سالخورده ایرانی، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.
کد خبر: ۹۵۸۵۱۳
سرنخ تازه در پرونده قتل پیرزن تنها

به گزارش جام‌جم، تابستان امسال ماموران در جریان مرگ زنی سالخورده در خیابان هاشمی قرار گرفتند.

ماموران همراه بازپرس محسن مدیروستا، کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران در آنجا حاضر شده و مشاهده کردند که ساعت‌ها از مرگ این زن می‌گذرد و دست و پای او بسته بود، اما وسایل یا پولی از خانه‌اش سرقت نشده است.

فرزندان وی زمانی که برای سرکشی به خانه‌اش رفته بودند، با جسد او روبه‌رو شده و موضوع را به پلیس گزارش دادند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای رازگشایی از قتل وی آغاز شد تا این‌که با ردیابی تماس‌های مقتول، ردپای مردی افغان را در این جنایت به دست آمده و او دستگیر شد.

متهم در بازجویی پلیسی مدعی شد که گوشی تلفن همراه را یکی از هموطنانش به او داده است. در ادامه صاحب گوشی تلفن همراه دستگیر شد.

او دیروز با انتقال به شعبه ششم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: من از ماجرای قتل زن سالخورده ایرانی خبر ندارم. سال‌هاست که غیرقانونی به ایران می‌آیم و کار می‌کنم. سر کارگر ساختمان هستم. با کارگران زیادی در ارتباط هستم و نمی‌دانم چه کسی آن روز از گوشی‌ام به تلفن مقتول زنگ زده است. تا به حال مقتول را ندیده‌ام.

این متهم با دستور قضایی بازداشت و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل و تحقیقات از وی ادامه دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
منزوی
-
۰۹:۰۴ - ۲۹ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
خانم مسن متمول دارای كمدهای پر از پول و طلا... عجیبه كه با وجود گذشتن چند ساعت از مرگش چیزی از خونه‌ش سرقت نشده. در خبر قبلی تنها مظنون یك نفر افغانی بود و یك روز خبر، حالا شد دو نفر و یك روز خبر... حالا كو تا به سر نخ برسن و هر روز یك خبر و بعد همین‌طور پخش زنده تا روز اعدام و خبرهایی پس از روزهای اعدام تا جنایت یك نفر به پای جماعتی نوشته شود...
مشفق
-
۱۵:۲۲ - ۲۹ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
نظرات از دهن افتادند! منتشر نمی‌كنید؟ پنجشنبه ها كسی كار نمی كنه توی جام جم؟ آآآدت كردیم به توهین ها. تلویزیونهای افغانستان در حال بحث و تفسیر نظرات خوانندگان حوادث مربوط به افغانیها در نشریات و بررسی میزان تأثیر این نظرات در افزایش خشونت علیه افغانیهای مهاجر در كشور همسایه است و به نوعی افغانها را بجای رفتن به ایران به كشورهای غیر اسلامی غیر شیعه تشویق می كنند.
حمید
-
۰۲:۳۱ - ۳۰ مهر ۱۳۹۵
البته به شرطی كه بقیه كشورها هم اینقدر بی در و دروازه باشن تا جماعتی مثل شمارو راه بدن !!!
حامد
-
۱۷:۱۸ - ۳۰ مهر ۱۳۹۵
بحث در و دروازه نیست. اتفاقاً خوب دروازه‌هایی دارید محكمتر و امن‌تر از اروپا و آمریكا كه داعش و القاعده و النصره و غیره با وجود دشمنی درجه یك با ایران نتوانستند نفوذی بكنند البته الحمدالله و خدا رو شكر. ولی بحث سوء استفاده از اوضاع داخلی افغانستان و مردمی زجركشیده كه فعلا موقع سختی‌شان است. بحث ادعای مسلمانی و پیروی از دین علی(ع) و به كارگیری در مشاغل سخت و زیان‌آور افغانی‌هاست. مهاجر زن افغانی در سن نوجوانی به كانادا مهاجرت می‌كند می‌شود وزیر، ولی خروجی ایران برای افغانی‌ها كارگری و مقنی‌گری و دیگر كارهای سخت با چاشنی توهین است.

نیازمندی ها