فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خبر داد:

دستگیری گردانندگان شبکه سرقت های خشن تهران و مشهد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری قاپ زن حرفه‌ای طی یک عملیات هدفمند پلیس و اعتراف وی به 21 فقره سرقت خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۸۲۱
سارق خشن به 21 فقره سرقت اعتراف کرد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان سرهنگ مجتبی مروتی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌ خشن و شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر زورگیری راکب یک دستگاه موتورسیکلت در نقاط مختلف شهرستان گرگان، مراتب شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: با بررسی دوربین‌های مدار بسته در نقاطی که بیشترین سرقت‌ها در آن نقطه رخ داده بود سرانجام هویت سارق توسط ماموران شناسایی شد.

این مقام انتظامی همچنین تصریح کرد: در همین راستا با تشکیل تیمی ویژه و طی یک عملیات متهم حین سرقت دستگیر و جهت انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

مروتی ادامه داد: متهم در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به 13 فقره قاپ‌ زنی و سرقت پنج دستگاه موتورسیکلت و سه دستگاه گوشی تلفن همراه اقرار و اعتراف کرد اموال مسروقه را به یک مالخر در سطح شهر به فروش می‌رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران مالخر نیز دستگیر و به همراه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها