jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۵۵۱   ۱۲ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۹

با مشخص شدن 4 تیم مرحله نیمه نهایی جام حذفی برنامه این مرحله هم به طور دقیق اعلام شد دیروز در چارچوب پیکارهای مرحله یک چهارم نهایی سه دیدار از مرحله برگشت باید انجام می شد تا پرونده این مرحله بسته شود

در تهران تیم استقلال در شرایطی به مصاف ذوب آهن رفت که به جای پورحیدری امیر قلعه نوعی را بر روی نیمکت می دید. تلاش بازیکنان دو تیم در نیمه نخست ثمری نداد و بازی با تساوی صفر - صفر خاتمه یافت نیمه دوم از آن استقلال بود یک دقیقه پس از آغاز نیمه دوم عارف محمدوند برای ذوب آهن گلزنی کرد اما سهراب بختیاری زاده دو دقیقه پس از گل ذوب آهن ، بازی را به تساوی کشاند و پس از آن هم استقلال به نیت پیروزی به ادامه کار پرداخت خطایی که در محوطه جریمه ذوب آهن بر روی احمد مومن زاده انجام شد منجر به پنالتی شد تا پنالتی را نوازی به ثمر بنشاند و پس از آن هم مومن زاده خود سومین گل استقلال را زد تا استقلال در مجموع دو دیدار با برتری3 بر یک از سد ذوبآهن بگذرد. در اصفهان تیم فولاد سپاهان موفق شد تیم فولاد خوزستان را با حساب2 بر یک شکست دهد تا در مجموع دو دیدار با همین نتیجه حریف را مغلوب کرده باشد. در شیراز هم دو تیم فجر سپاسی و تراکتورسازی به مصاف هم رفتند برتری یک بر صفر فجر در دیدار رفت در تبریز این گمان را به وجود آورده بود که فجر روز سختی را پیش رو ندارد اما برتری یک بر صفر تراکتورسازی کار را به وقت اضافی کشاند که در نهایت فجر شهید سپاسی پیروز این ماراتن نفسگیر شد. به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی فجر سپاسی در روز جمعه هفدهم خردادماه میزبان پیکان خواهد بود و استقلال هم در همین روز در ورزشگاه تختی از فولاد مبارکه سپاهان پذیرایی خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر