jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۵۳۳۸۲   ۱۴ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۹

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در نظر دارد با آغاز اردوی تیم ملی، سعید علی‌حسینی را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

بازگشت سعید علی‌حسینی به اردوی تیم ملی وزنه برداری

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سعید علی حسینی سال آینده دوران محرومیتش به پایان می‌رسد و می‌تواند از اوایل آبان ماه 96 دوباره به میادین رسمی باز گردد، قرار است به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری دعوت شود.

سجاد انوشیروانی، سرمربی تیم ملی ایران در این خصوص گفت: اعتقادم بر این است امثال سعید علی حسینی اگر قرار باشد به زودی دوران محرومیت شان به پایان برسد بهتر است که به اردوی تیم ملی اضافه شوند تا مورد ارزیابی قرار گیرند و همچنین این فرصت در اختیارشان باشد تا بتوانند به شرایط مورد نظر برسند.

اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران قرار است حدود یک ماه و نیم دیگر آغاز شود که البته نفرات اصلی تیم ملی در اولین مرحله اردو حضور ندارند و بعدا اضافه خواهند شد.

سعید علی حسینی سال 2009 به دلیل اینکه برای دومین مرتبه دوپینگش مثبت اعلام شد، با محرومیت 12 ساله مواجه شد اما بعدا قانون تغییر کرد و مدت محرومیت وزنه‌بردارانی که برای دومین مرتبه تست‌شان مثبت اعلام می‌شود 8 سال در نظر گرفته شد، بنابراین علی حسینی نیز با استفاده از این قانون آبان سال آینده می‌تواند دوباره به میادین باز گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر