jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۹۳۰۴   ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ژاله علو، گوینده و بازیگر پیشکسوت تلویزیون که قرار است به عنوان راوی با سری جدید «شکرستان» همکاری داشته باشد، از همکاری با این مجموعه ابراز خوشحالی کرد و گفت: از این انیمیشن، ادبیات، متن و شخصیت‌های شکرستان خوشم می‌آید.

این گوینده پیشکسوت ضمن اشاره به این نکته که به‌عنوان قصه‌گو و راوی در سری جدید شکرستان حضور دارد، درباره مرتضی احمدی، راوی پیشین این مجموعه انیمیشنی به جام‌جم آنلاین گفت: مرتضی احمدی را خدا رحمت کند. معتقدم هیچ هنرمندی نمی‌تواند جای آن مرحوم را بگیرد و برای من افتخاری است که بتوانم جای او نقالی کرده و همترازی کنم.

علو تاکید کرد که این روزها بیشتر استراحت می‌کند و گاهی اجرای نریشن برخی برنامه‌های تلویزیونی را به عهده دارد. وی در این باره گفت: درست است که من خسته‌ام و ترجیح می‌دهم استراحت کنم، اما غمگین نیستم بلکه خیلی هم شادم و از خداوند خوشبختی، سلامت و سربلندی مردم عزیزم را خواستارم.

بازیگر سریال «روزی روزگاری» با تاکید بر این نکته که علاقه‌ای به مصاحبه با رسانه‌ها ندارد، توضیح داد: دیگر از مصاحبه خوشم نمی‌آید ؛چراکه هیچ چیز تازه‌ای ندارم که بخواهم برایش صحبت کنم. می‌خواهم با خودم بوده و آرامش داشته باشم. وی خود را خدمتگزار مردم توصیف کرد و خداوند را به خاطر هدیه‌ای که به نام هنر به او ارزانی کرده، سپاس گفت. علو در پایان تاکید کرد: من 67 سال کار نمایش کردم و در این مدت بهترین هدیه را از مردم گرفتم. لطف و محبت این مردم بهترین هدیه است. بهترین فیلم و سریالی هم که بازی کردم آن است که مردم آن را بیشتر پسندیده باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها