jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۴۶۲۲۹   ۲۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۳:۲۴

«من جانباز جنگم و فقط از شما ٢ دقیقه وقت خواستم تا مساله‌ای را بیان کنم.»

مجادله یک جانباز با احمدی‌نژاد در گرگان
صدای او به قدری بلند بود که حتی احمدی‌نژاد با بلندگو هم نتوانست حریف او شود و به ناچار علی اکبر جوانفکر به سمت او رفت تا آرامش را به جلسه بازگرداند؛ تلاشی که البته تا دقایقی بی‌نتیجه ماند تا احمدی‌نژاد سخنرانی خود را پس از یک تنش چند دقیقه‌ای و با تاخیر آغاز کند.
روز پنجشنبه مسجد جامع گرگان شاهد سخنرانی رییس دولت نهم و دهم بود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اعتماد، فیلم‌هایی که از مراسم استقبال احمدی‌نژاد در شبکه‌های مجازی منتشر شده است نشان از این دارد که مردم گرگان چندان استقبال گرمی از او نداشتند تا در حلقه‌ای کوچک که اطراف اتومبیلش جمع شده‌اند و برایش شعار می‌دهند وارد محل سخنرانی‌ش شود.

این‌بار اما همراهان دیگری نیز داشت. اگر تا پیش از این چهره‌های نزدیک به او که هر کدام‌شان در دفتر ولنجک حکم و مسوولیتی گرفتند همراهی‌اش می‌کردند در این سفر اما برخی حامیان بهارستان نشین سابقش نیز او را همراهی می‌کردند، نمایندگانی که در هفتم اسفند بزرگ‌ترین بازندگان انتخابات نام گرفتند.

از جمله کسانی که رییس دولت نهم و دهم را در سفر به گرگان همراهی می‌کردند، مهدی کوچک‌زاده، نفر شصت و چهارم تهران در هفت اسفند بود.


جنجال برای ٢ دقیقه وقت
پیش از شروع سخنرانی احمدی‌نژاد مردی میانسال که خود را جانباز جنگ معرفی می‌کرد درخواست داشت تا ٢ دقیقه تریبون را در اختیار بگیرد. وقتی درخواستش با مخالفت برگزار‌کنندکان برنامه مواجه شد در حالی که احمدی‌نژاد پشت تریبون قرار گرفته بود تا سخنرانی خود را آغاز کند صدای اعتراض مرد میانسال در محوطه مسجد پیچید.

«من جانباز جنگم و فقط از شما ٢ دقیقه وقت خواستم تا مساله‌ای را بیان کنم.» صدای او به قدری بلند بود که حتی احمدی‌نژاد با بلندگو هم نتوانست حریف او شود و به ناچار علی اکبر جوانفکر به سمت او رفت تا آرامش را به جلسه بازگرداند؛ تلاشی که البته تا دقایقی بی‌نتیجه ماند تا احمدی‌نژاد سخنرانی خود را پس از یک تنش چند دقیقه‌ای و با تاخیر آغاز کند.

مشخص نیست که آن مرد جانباز برای گفتن چه حرف‌هایی تریبون مسجد جامع گرگان را درخواست می‌کرد اما به هر ترتیب اجازه استفاده از تریبون را پیدا نکرد تا حاشیه سفر احمدی‌نژاد به گرگان اینگونه رقم بخورد و سخنرانی‌اش را با یک تنش آغاز کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بابك مختاری
-
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
قبلا هم گفتم اما وجود نشر نظر من رو نداشتید.نویسنده محترم شما هیچ حقی نسبت به تخریب چهره آقای احمدی نژاد ندارید.
شما نویسنده ای نه مدافع حزب...
۰
۰
علی
-
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
شما هم هیچ حقی برای دفاع از احمدی‌نژاد ندارید.اینجا فقط ماجرا نقل شده، ظاهر مطلب اصلا قصد تخریب چهره كسی را ندارد.
محمد
-
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
به جانبازش اجازه بیان عقیده هاش نمیدن وای به حال بقیه
۰
۰
ایرانی
-
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
قطعا نمی خواسته كه در مدح و ستایش ایشان قصیده روح انگیزی در وصف وجنات و كمالات او بخواند ، بنده خدا می خواسته محترمانه بگه كه 8 سال مملكت رو به كشاندی بسه دیگه. هشت سال صحبت یك عمر است.
۰
۰
یوسف
-
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
مختاری عزیز كسی با احمدی نژاد كاری ندارد.خودش خودش را ... والا تقصیر وكوتاهی از كسی نیست -بترسم كنی درسبدكار بد-وگرنه بیا این تو و این سبد
۰
۰
احمد رضا طیبی
-
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
نمی دونم چرا رسانه ها افتادن به جان رسانه ها
۰
۰
مهدی
-
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
ظاهراً ایشان در خارج از قدرت هم توان شنیدن نه حتی انتقاد بلكه شاید تمجید ها را هم ندارند .

مشكل كجاست ؟؟ الله اعلم
۰
۰
بوشهر
-
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
من میخوام بدونم احمدی نژاد الان چه سمتی داره كه مدام به این شهر و اون شهر میره و یه عده رو دور خودش جمع میكنه ..این مصداق قانون شكنی نیس اصلا ایشون چكاره اس..
۰
۰
ایرانی
-
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
چیزی كه عیان است چه حاجت به بیان است
۰
۰
محمد صادقی
-
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
این گزارش را خبرنگار روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد (از مخالفان سرسخت شخص احمدی نژاد) و به هیچ عنوان نمی‌شود به آن اعتماد كرد.
همین روزنامه سال گذشته هم همچنین خبری را درباره احمدی‌نژاد منتشر كرده بود كه از اساس دروغ بود. چرا كه خود ما در آنجا حضور داشتیم!
این جماعت به تازگی مدتی است، هر جا كه احمدی‌نژاد می‌رود یكی را می‌فرستند كه برود آنجا اعتراض كند و بعد هم آن را انتشار دهند!
این طرح رادر ملارد و قزوین هم پیاده كردند و تازگی هم در گرگان اجرا شده است!
۰
۰
پیروز جم
-
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸

من نمیدونم این مملكت كم جوان تحصیل كرده و متخصص داره كه یه عده چسبیدن به قدرت و ول كن نیستن .
۰
۰
جوان
-
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
احمدی نژاد دوستت داریم و در دل 90% مردم جای داری مخالفان مطمئن باشند و سر سوزن شك نكنند در صورتی كه ایشان افتخار دهند و كاندیدای ریاست جمهوری شود با اخذ آرای بالایی بر كرسی ریاست جمهوری می شینند
۰
۰
خدابنده لو
-
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
تاكنون دوبار اقتصاد ایران با چالش روبرو شده اولین چالش اقتصادی زمان دولت هاشمی كه میراثش به خاتمی رسید. دومین چالش ویرانگرترازچالش اول زمان دولت احمدی نژاد بخصوص نحوه اجرای اشتباه یارانه ها كه مجوزی شد برای تورم ۴۰ -۵۰ درصدی و بیشتر بخصوص در سالهای ۹۰و۹۱وهمچنین دادن یارانه به وزیر، استاندار، فرماندار ،شهردار ،مدیر ،رییس ادارات وخلاصه اقشار بافیش های نا متعارف درصورتیكه یارانه از ابتدا باید به اقشار كم درآمد داده میشد نه اینكه حالا دولت مجبور شود برای اینكار با عذاب مواجه شود تازه برای حذف یارانه افراد با درآمد بالا اقدام كند كه خود معضلی شده برای دولت روحانی و دولت های آینده حالا این آقا میخواد جه گلی برسر این مردم بزند كه آزموده را آزمودن خطاست.
.........
-
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
من واقعا نمی دونم این آمار 90 % را از كجا آوردید!!!!!!!!
اگه یه كم به نتایج انتخابات مجلس و خبرگان نگاه كنید شاید نظرتون عوض بشه .
میهمان
-
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
خدا حفظش كند انشاالله دوره بعد به ایشان رای میدهیم. موفق و پیروز باشید خبر خوبی بود
۰
۰
الف
-
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
سلام
به نظرمن هم گذارش باغرض نوشته شده.
درگزارش سفرایشان به بافق یزد هم نوشته بود استقبال اندك درصورتی كه ازدحام جمعیت واقعاً زیاد بود و بایك جستجوی ساده می توانید تعداد افراد را در سایت‌های خبری یزد ببینید.
۰
۰
علی
-
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
دروغ چرامینویسید یه سرچ ساده همه چیزو نشون میده مسجدجامع گرگان چرا از سخنرانیشم میترسید
۰
۰
زینب
-
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
این همه گرونی وبدبختی وبیكاری همه ازدوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژادبرای مامونده بله بهش رای میدن قشرضعییف بهش رای میدن بازباوعده وعید واندكی زیادكردن مبلغ یارانه بندگان خدانمی دونند هریك ریالی كه به یارانشون اضافه بشه ده برابرش گرونی وبدبختیشون زیادترمیشه كشیدیم كه میگیم تجربه كردیم كه میگیم خدابه دادمابرسه اگرباز این آقارای بیاره
۰
۰

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها