jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۴۲۲۸۹   ۱۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۱۸

نیمکت نشینان تیم ملی می توانند مانند دیدار برابر قطر گره گشای بازی تیم ملی باشند.

همه نیمکت نشین های تیم ایران (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، حاضران در ورزشگاه که دقایقی قبل از شروع بازی نظار گر تمرینات گرم کردن بازیکنان دو تیم بودند، با جدیت خاصی گرم کردن ستاره های دو تیم را پیگیری می کردند. در این دیدار بازیکنان سرشناسی مانند سید جلال حسینی، رضا قوچان نژاد، امید ابراهیمی و غیره از جمله نیمکت نشینان تیم ملی هستند که می توانند در جریان بازی به بازی بیایند و احتمالا گره گشای تیم ملی باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها