سریال »آسمان هوای باران دارد» به تهیه کنندگی امیر پوررحمانی برای پخش از شبکه یک در مرحله نگارش قرار دارد.
کد خبر: ۹۴۱۱۶۶
سریال «اسمان هوای باران دارد» در مرحله نگارش

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، این مجموعه تلویزیونی در واقع قسمت دوم سریال »آسمان همیشه ابری نیست» خواهد بود که در سال 1389 تولید و از شبکه یک سیما پخش شد.

به گفته امیر پوررحمانی، سریال آسمان همیشه ابری نیست با رویکردی اجتماعی، روایتگر زندگی و دغدغه های پنج دوست و همکلاسی بودکه در برهه نوجوانی و جوانی روزهای تلخ و شیرینی را تجربه کردند. اما ما در مجموعه آسمان هوای باران دارد، به طور غیرمستقیم و با زبان هنر، موضوعاتی از قبیل مواد مخدر در مدارس، آسیب های استفاده از فناوری در خانواده و مدرسه، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و عشق بازیگری بین جوانان و نوجوانان به خصوص دختران، را روایت می کنیم.

این تهیه کننده ادامه داد: سریال آسمان هوای باران دارد در 30 قسمت 40 دقیقه ای و با قلم مهدی سجاده چی در حال نگارش است و تاکنون فیلمنامه 10 قسمت آن به اتمام رسیده است.

وی از دکتر جواد حاتمی روانپزشک، بعنوان مشاور پروژه نام برد و اظهار داشت: تا اواسط مهر ماه نگارش فیلمنامه به اتمام می رسد و لوکیشن سریال بیشتر در تهران و در دبیرستان دخترانه مناطق 1، 3 و 12 خواهد بود.

پور رحمانی با اشاره به این که کار تحقیقاتی این سریال دو سال و نیم به طول انجامید،یادآور شد: در راستای تاکید مقام معظم رهبری درخصوص تولید آثاری با اولویت پرداختن به دغدغه های نوجوانان و جوانان در رسانه ملی، ما در مجموعه در حال نگارش آسمان هوای ابری دارد، به نقش خانواده در تعلیم و تربیت جوانان و ارتقای جایگاه آنان در جامعه پرداختیم.

این تهیه کننده با بیان این که هنوز کارگردان این مجموعه انتخاب نشده، تصریح کرد: داستان این ملو درام اجتماعی درباره هفت خانواده است که قصه هایشان با هم گره خورده و با بروز یکسری اتفاقات برای بازیگران جوان این سریال، خانواده های آنها درگیر قصه می شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها