Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها تهران کد خبر: ۹۴۰۲۳۸ ۱۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۹:۱۷

عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛

توریسم درمانی در جنوب تهران

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ضمن بازدید از بیمارستان حضرت صدیقه الزهرا (س) واقع در محله دولت آباد از توسعه توریسم درمانی خبر داد.

توریسم درمانی در جنوب تهران

به گزارش خبرنگار جام‌ جم آنلاین از جنوب تهران، محسن علیجانی در این بازدید با همراهی ولید دنده‌بر، مدیرعامل و رییس بیمارستان و مرتضی نوروزی، مدیر بیمارستان از بخش‌های درمانی این مرکز بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و روند خدمات‌رسانی و مشکلات قرار گرفت.

علیجانی ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان مرکز حضرت صدیقه الزهرا (س) گفت: بیمارستان فوق از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است و بنده به عنوان نماینده مردم وسایر نمایندگان درمجلس شورای اسلامی تمام تلاش خودرا برای رفع مشکلات و توسعه این مرکز درمانی انجام خواهیم داد.

وی افزود: حداقل سالی دو بار از این بیمارستان بازدید خواهم داشت و در راستای رفع مشکلات و توسعه پیشرفت عمرانی با فرماندار، شهردار و دیگر مسئولین شهرستان هماهنگی لازم را انجام خواهم داد.

نماینده مردم ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس افزود: باید کمک کرد تا این بیمارستان توسعه پیدا کند چراکه مردم جنوب تهران و شهرستان ری از کمبود مراکز درمانی رنج می برند. گزارش این بازدید به اطلاع اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواهد رسید.

علیجانی ادامه داد: خوشبختانه اکثر پزشکان، کادر درمانی و کارکنان بیمارستان مسلط به زبان عربی و بعضاً انگلیسی هستند و بیمارستان صدیقه زهرا (س) با امکانات بسیار مطلوب موجود می‌تواند به قطب توریسم درمانی جنوب تهران تبدیل شود.

عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: این بیمارستان شرایط بسیار خوبی برای جذب توریسم درمانی دارد و باید کمک کنیم برای توریسم درمانی مخصوصاً از منطقه خاورمیانه و کشورهای مجاور، فضاهای مناسب مهیا شود و قطعاً این اقدامات اثرات خوب درمانی و علمی داشته و در ارتقای جایگاه کشور بسیار مفید و موثر است.

در ادامه ولید دنده‌بر، مدیرعامل و رییس بیمارستان صدیقه الزهرا (س) نیز طی سخنانی گفت: تقاضای ما از دولتمردان حمایت و ایجاد فضای توسعه ای و تسریع در صدور مجوزهای قانونی می‌باشد چراکه این مرکز جهت توسعه عمرانی وتجهیزات پزشکی از اشخاص خیر و نیکوکار خداجو برخوردار است و مشکل این مرکز عدم حمایت و همراهی مسئولین مربوطه می‌باشد.

شایان ذکر است؛ در این بازدید قاسم هادی پور و محمد زهری دو عضو شورایاری محله دولت آباد، آرش ترکمان، مدیر سرای محله دولت آباد و جمعی از اصحاب رسانه حضورداشتند.

رضا فغانی - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: