Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۹۳۶۰۷۷ ۰۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۹:۰۹

فرمانده یگان انتظامی پلیس متروی پایتخت از دستگیری دو جاعل سابقه‌دار اسناد و مدارک دولتی در ایستگاه متروی شوش خبر داد و گفت: در بازرسی از متهمان تعداد قابل توجهی آلات و ادوات جعل کشف شد.

دستگیری ۲ جاعل سابقه‌دار در مترو تهران

به گزارش جام جم آنلاین از نسیم آنلاین، سرهنگ علی راقی گفت: ماموران مستقر در ایستگاه مترو شوش هنگام گشت زنی به دو نفر که داخل سالن فروش بلیط در حال پرسه زدن بودند و بسته حجیمی را نیز در اختیار داشتند، مظنون شده و با رعایت حقوق شهروندی متهمان را متوقف و به مقر پلیس منتقل کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از وسایل نامبردگان دو ورق شابلون 15 متری جهت چاپ انواع مدارک هویتی، کارت شناسایی، کارت خام اقامت اتباع افاغنه، اسناد تسهیلات برخی از بانک ها، آلات و ادوات مربوطه کشف شد.

سرهنگ راقی ادامه داد: به دنبال کشف آلات و ادوات جعل، متهمان تحت بازجویی های پلیس قرار گرفته و به بیش از 30 فقره جعل اعتراف کردند.

فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان به همراه اقلام مکشوفه برای سیر مراحل قانونی و کشف سایر جرایم شان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
افرین به بچه های انتظامی
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر