jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۲۹۳۲۹   ۱۶ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۹:۲۷

تداوم سیاست های سرکوبگرانه آل خلیفه

رژیم آل خلیفه شیخ عیسی مومن را بازداشت کرد

رژیم آل خلیفه در ادامه سیاست سرکوب های خود اقدام به بازداشت رییس بخش فرهنگی مجلس اسلامی علما و امام جمعه الدیر بحرین کرد.

رژیم آل خلیفه شیخ عیسی مومن را بازداشت کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، رژیم آل خلیفه در ادامه سیاست های سرکوبگرانه خود یکی دیگر از روحانیون برجسته و عالم شیعه این کشور را بازداشت کرد.

بر اساس این گزارش، رژیم آل خلیفه در ادامه سیاست های سرکوبگرانه خود شیخ «عیسی مومن» رییس بخش فرهنگی مجلس اسلامی علما و امام جمعه الدیر بحرین را بازداشت کرد.

رژیم آل خلیفه پیش از این سید «مجید المشعل» رئیس هیأت علمای بحرین را نیز به اتهاماتی واهی بازداشت و به ۱۵ روز حبس محکوم کرده بود.

گفتنی است حدود ۲ ماه پیش آل خلیفه با سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم موجب ایجاد آشوب و هرج و مرج در این کشور شد و پس از آن نیز سیاست های سرکوبگرانه خود را تشدید و شماری از علمای این کشور را بازداشت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر