jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۸۱۴۱   ۱۳ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

از همان زمانی که بهرام افشارزاده از حوزه ریاست برداشته شد، می‌شد حدس زد که او در باشگاه استقلال هم زیاد ماندنی نیست. همان طور که استعفای او از آن مقام، مصلحتی بود، جدایی او از استقلال هم مصلحتی بود. حالا فردی که بیشترین خدمت را به ورزش کشور ما کرد و ارتباطی موثربا شورای المپیک آسیا و کمیته بین‌المللی المپیک داشت، باید در خانه، اتفاقات ورزش کشور را دنبال کند. البته خانه‌نشینی چنین چهره‌ای خوب نیست؛ اما آنچه برای فوتبالی‌ها اهمیت پیدا می‌کند، سرنوشت استقلال در دوران بعد از افشارزاده است.

دوستداران استقلال می‌خواهند بدانند تیم محبوبشان چه وضعیتی پیدا می‌کند؟ آنها دوست دارند این تغییر به‌صورت محسوس، شرایط را برای آنها بهتر کند و ثبات و آرامش را به آنها هدیه کند. استقلال شروعی امیدوارکننده در لیگ برتر امسال نداشت و این تغییر می‌تواند به از بین رفتن تمرکز این تیم بینجامد.

همه هواداران استقلال امیدوار هستند فرجام کار، به سود آنها باشد و آسیبی به تیم وارد نشود. آنها امیدوار هستند اگر افشارزاده از این تیم جدا شد، فردی به جای او منصوب شود که انرژی و توان و انگیزه‌ای چند برابر افشارزاده داشته باشد.

امید توفیقی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر