جمع‌آوری اسناد مسئولیت عربستان در ترورهای منافقین

محسن رضایی:خشمگین شویم آثاری از آل‌سعود باقی نمی‌ماند

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه اسناد مسئولیت عربستان در ترورهای منافقین را جمع آوری کرده‌ایم گفت: اگر خشمگین شویم آثاری از آل سعود باقی نخواهیم گذاشت.
کد خبر: ۹۲۰۸۰۲
محسن رضایی:خشمگین شویم آثاری از آل‌سعود باقی نمی‌ماند

به گزارش جام جم آنلاین، سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در یادداشتی در صفحه اینستاگرام شخصی خود پیرامون اظهارات اخیر رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان و اقدامات این کشور علیه ایران واکنش نشان داد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

ترکی الفیصل شاهزاده سعودی و رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان در کنفرانس منافقین در پاریس حضور یافت و از آنها خواست که ترورها را در ایران شروع کنند حمایت رسمی عربستان از منافقین نشان داد که تمامی ترورهایی که این گروهک طی سالهای اخیر انجام داده با حمایت عربستان بوده است.

چند ماه پیش مقامات عربستان همین جلسات را با دمکرات و کومله و پژاک در اربیل عراق گذاشتند و تاکنون چند ترور در منطقه کردستان عراق صورت گرفته است.

پیام ما به آل سعود از امروز این است که ما دیر خشمگین می‌شویم ولی اگر خشمگین شویم آثاری از آل سعود روی زمین باقی نخواهیم گذاشت، دولت عربستان را مسئول ترورهای منافقین و ضدانقلاب می‌دانیم و اسناد آن را جمع‌آوری کرده‌ایم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ایران
-
۱۹:۳۵ - ۲۱ تير ۱۳۹۵
۰
۰
دمت گرم حاج محسن حرف دل همه ایرانیان رو زد ی ،آل سقوط باید هر چه زودتر نابود شود.
فرشید
-
۱۲:۱۱ - ۲۲ تير ۱۳۹۵
۰
۰
دهان گشاد سعودی ها تمامی ندارد ولی مشت ایرانی دوای درد گشادیه دهان سقوطی هاست.
حسن
-
۲۳:۴۳ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
ماشاالله سردار به شما افتخار می كنم
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها