jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۸۹۰   ۲۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران معتقد است که فقط 5 تا 10 درصد جامعه پزشکی کشور درآمد بالایی دارند.

ایرج خسرونیا در واکنش به اخبار درآمدهای چند ده میلیونی و بالای صد میلیونی برخی پزشکان، به مهر گفت: نباید درآمد بالای برخی پزشکان را به پای همه جامعه پزشکی گذاشت.

وی با اعلام این‌که 5 تا 10 درصد پزشکان وضع مالی خوبی دارند، تاکید کرد: این دسته از پزشکان درآمد بالایی دارند و اغلب سهام دار جایی هستند.

خسرونیا با عنوان این مطلب که 90 درصد جامعه پزشکی به پای این دسته از پزشکان می‌سوزند، عنوان کرد: هم اکنون پزشکانی داریم که درآمد ماهانه آنها به دو میلیون تومان هم نمی‌رسد.

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران ادامه داد: بنده حاضرم فیش حقوقی خودم را ارائه کنم که بعد از 33 سال خدمت دانشگاهی، دو میلیون و صدهزار تومان حقوق دارم، در حالی که شاگردان من بین شش تا هفت میلیون تومان می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر