jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۸۹۰   ۲۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران معتقد است که فقط 5 تا 10 درصد جامعه پزشکی کشور درآمد بالایی دارند.

ایرج خسرونیا در واکنش به اخبار درآمدهای چند ده میلیونی و بالای صد میلیونی برخی پزشکان، به مهر گفت: نباید درآمد بالای برخی پزشکان را به پای همه جامعه پزشکی گذاشت.

وی با اعلام این‌که 5 تا 10 درصد پزشکان وضع مالی خوبی دارند، تاکید کرد: این دسته از پزشکان درآمد بالایی دارند و اغلب سهام دار جایی هستند.

خسرونیا با عنوان این مطلب که 90 درصد جامعه پزشکی به پای این دسته از پزشکان می‌سوزند، عنوان کرد: هم اکنون پزشکانی داریم که درآمد ماهانه آنها به دو میلیون تومان هم نمی‌رسد.

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران ادامه داد: بنده حاضرم فیش حقوقی خودم را ارائه کنم که بعد از 33 سال خدمت دانشگاهی، دو میلیون و صدهزار تومان حقوق دارم، در حالی که شاگردان من بین شش تا هفت میلیون تومان می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر