jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۱۱۸   ۱۸ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

کمانداران ریکرو و کامپوند فردا برای حضور در جا‌م جها‌نی آنتالیا، آخرین انتخابی المپیک راهی ترکیه شدند. زهرا نعمتی، زهرا دهقان، ملیکا عبدالکریمی و فریده میرزایی در بخش ریکرو وفرشته قربانی، افسانه شفیعی، ویدا هنرمند و پریسا براتچی هم در کامپوند سیبل‌ها را نشانه می‌گیرند. پارک میون سرمربی و دستیارانش؛ ساسان رضوی، بهزاد پاکزاد و محبوبه شهریاری تیم را همراهی می‌کنند. البته در این مسابقه تنها ریکروی‌ها می‌توانند سهمیه بگیرند.

مربیان هندبال در کمیته تخصصی

جلسه تخصصی کمیته بانوان فدراسیون با مربیان منتخب کشور یکشنبه برگزار شد.این جلسه با هدف تبیین راهبردهای کلان و خط‌مشی هندبال بانوان در برنامه هشت ساله فدراسیون هندبال با حضور نایب‌رئیس، مسئولان کمیته زنان فدراسیون و مربیان منتخب کشور برگزار شد.

10 کاراته کا در اردوی جهانی

با اضافه شدن نفرات برترانتخابی دوم، کاراته‌کاهای اردونشین برای قهرمانی جهان 10نفر شدند. در دور دوم انتخابی نفرات اول دور قبل کنار ماندند و بهترین‌های دعوت‌شدگان با نفرات دوم و سوم دور قبل مبارزه کردند تا برترین‌ها جواز اردو را بگیرند. به این ترتیب فرشته موسوی، آلاله صعودی، طراوت خاکسار، فاطمه چالاکی، صحرا اسدی، رزیتا علیپور، شیما آل‌سعدی، سمیرا ملکی‌پور و حمیده عباسعلی و محدثه آقایی دو نفر اول اوزان 50-، 55-، 61-، 68- و 68+ کیلوگرم هستند که تا 22 خرداد در اردو تمرین می‌کنند.

جواز اردوی جهانی برای 13 «هان مادانگی»

با پایان مسابقه انتخابی هان‌مادانگ 13 نفر اردونشین شدند. در این دوره پومسه روها در سه آیتم نوپی آپ چاگی، پومسه ابداعی (تیمی) و پومسه استاندارد رقابت کردند که در نهایت فرناز شیرازی، ساحل فرج‌نژاد، فاطمه کلاسنگیانی، رومینا خوانساری، محدثه عزیزی، دل‌آرام برنقوری، شمیم قریانی، الهه خلجی، ذکیه مرادی، محدثه ابن‌علی، الهه خلجی، فاطمه شادیان، صفورا اردشیری وعفت گودرزی به ترتیب در نویی آپ چاگی، پومسه ابداعی، رشته پومسه استاندارد و تیمی اردونشین شدند تا برای مسابقات جهانی هان مادانگ 2017 کره آماده شوند.

کشمیری در حسرت مدال و سهمیه جهانی

امینه کشمیری، پرتابگر چکش در رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا به جایگاه ششمی رضایت داد. او که برای مدال آسیا و سهمیه جهانی در سومین روز رقابت‌های آسیا به میزبانی هوشی مینه ویتنام در فنس پرتاب قرار گرفت، رکوردی بهتر از 58/45 متر در پرتاب چکش ثبت نکرد تا جا ماندن از مدال و سهمیه جهانی ششم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر