jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۱۰۹۸۸   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۰

مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران با اعلام این خبر که برای اولین بار است، برای این برنامه سحری یک تیتراژ اختصاصی ساخته شده، ادامه داد: با آهنگسازی امید رمضانی و خوانندگی آقای مجتبی مصری ترانه ای با حال و هوای معنوی ماه مبارک رمضان برای ویژه برنامه "قرار بی قراران"ساخته شده است.

«قرار بی قراران» صاحب تیتراژ اختصاصی شد

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، یدالله گودرزی ادامه داد: با توجه به وقایع جهان اسلام و حوادث مختلفی که در برخی از کشورهای اسلامی در حال رویداد است هر سحر به موضوع مدافعان حرم می پردازیم و مستند یکی از شهدای مدافع حرم در ویژه برنامه قرار بی قراران پخش می شود.

وی تصریح کرد:این مدافعان از کشورهای مختلف اسلامی همچون ایران، عراق و افغانستان هستند و گروه برنامه ساز به دیدار خانواده های آن شهدا می رود و ضمن اهدای لوح تقدیر رادیو ایران که سپاس کوچکی است از حماسه های این شهداء با خانواده های آنها به گفتگو می پردازد و این شهدا را به مخاطبان رادیو ایران معرفی می کند.

مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران تاکید کرد: امسال سعی کردیم روی موضوع دعا و قرآن متمرکز بشویم. دعای مجیر موضوع محوری ما خواهد بود که در ماه مبارک رمضان 30 کلید واژه از آن دعا استخراج شده و آقای دکتر الهامی کلید واژه ها را در ادبیات و عرفان ایرانی بررسی می کنند.

گودرزی ادامه داد: حجت الاسلام والمسلمین افتخاری و محمد نصرآبادی همچنین حجت الاسلام والمسلمین علی سرلک و دکتر باقری کارشناسان برنامه هستند که در باره فرازهایی از دعای مجیر صحبت می کنند.

وی اضافه کرد: از طرفی در هفته اول ماه مبارک رمضان موضوع مسئولیت پذیری در قرآن وروایات به صورت آیتم بررسی شده و با توجه به اینکه مسئولیت پذیری یکی از ویژگی های انسان مومن است به این موضوع مهم در زندگی امروز و زندگی شهروندی می پردازیم.

گودرزی با بیان اینکه رادیو ایران یک روز قبل از ماه مبارک رمضان به پیشواز این ماه عظیم می رود گفت: تمام تلاش این گروه ساختن برنامه هایی دلنشین و متناسب با سحر ووقتهای ماه مبارک رمضان است.

برنامه «قرار بی قراران» از گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران هر سحر ساعت 2:30 تا 4:30 با کارشناس مجری گری محمد نصرآبادی، تهیه کنندکی حسین معصومی و گویندگی مهدی طهماسبی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها