jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۷۷۰۳   ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی مشاور وزیر راه و شهرسازی از صرف بودجه طرح مسکن اجتماعی در مسکن مهر خبر داده که پس از گذشت سه سال، طرح مذکور (مسکن اجتماعی) همچنان در حد حرف و حدیث مانده و تأمین منابع مالی آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش تسنیم، حسین عبده‌تبریزی، مشاور وزیر راه و شهرسازی از صرف بودجه مسکن اجتماعی در طرح مسکن مهر خبر داده است؛ طرحی که به‌ گفته منتقدان از یک سو هنوز در حد حرف و حدیث است و از سوی دیگر نحوه تأمین منابع مالی آن نیز ابهام فراوانی دارد.

ایرج رهبر، عضو هیات مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن تهران در پاسخ به این ادعای مشاور وزیر گفت: این‌که دولت می‌گوید بودجه مسکن اجتماعی را هزینه مسکن مهر می‌کند، نادرست و به‌عکس است.

وی افزود: اکنون بازپرداخت ماهانه اقساط مسکن مهر 400 میلیارد تومان است، اما بازگشت پول مسکن مهر به‌جای هزینه در این طرح در مسکن اجتماعی خرج می‌شود.

طرح مسکن اجتماعی در سه سال اخیر شبیه یک سراب بوده و به نظر می‌رسد اظهارات ضد و نقیض شماری از مدیران ساختمان دادمان، دادن نشانی غلط است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر