jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۶۴۳۸ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۱

نوه شیشه‌ای که پدربزرگ و مادربزرگ خود را به قتل رسانده بود، پس از دستگیری ادعای عجیبی را مطرح کرد.

جنایت هولناک تحت تاثیر توهم شیشه‌ای

به گزارش جام‌جم ، 16 اردیبهشت امسال مردی برای سرکشی به خانه ویلایی والدینش به یکی از محله‌های شهر پرند رفت اما کسی در را باز نکرد. سراغ آنها را از همسایه‌ها گرفت که آنها نیز خبری نداشتند. او سپس با پلیس تماس گرفت و همراه آنها به خانه پدری‌اش رفت که معلوم شد زوج سالخورده با ضربه‌های متعدد چاقو به قتل رسیده‌اند.

با گزارش این جنایت به محسن پورساداتی، کشیک قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم، اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد طلاهای مادربزرگ و خودروی پراید پدربزرگ به سرقت رفته است. این در حالی بود که نوه این زوج که با آنها زندگی می‌کرد نیز به طور مرموزی آنجا را ترک کرده و کسی از او خبری نداشت. او به عنوان تنها مظنون، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، او از سال‌ها پیش که والدینش ازهم جدا شده بودند، به خانه مقتولان آمده بود و از چندی قبل هم معتاد به شیشه شده بود.

این در حالی بود که چند روز بعد از این جنایت خودروی پراید سرقتی مقتول بدون سرنشین در یکی از محله‌های تهران، کشف شد. سرانجام دو روز پیش ماموران مطلع شدند نوه ناخلف به محل جنایت بازگشته و در حال پرسه زدن در آنجاست. ماموران به آنجا رفتند و با شناسایی متهم او را دستگیر کردند.

پسر شیشه‌ای با انتقال به پلیس آگاهی در اظهاراتش به افسر تحقیق گفت: معتاد به شیشه بودم، آن شب هم دوباره مصرف کردم. درجریان توهم ناشی از شیشه صداهایی به من الهام می‌کرد که باید پدبزرگ و مادربزرگم را بکشم. ابتدا سراغ مادر بزرگم رفتم و خواستم طلاهایش را به من بدهد که قبول نکرد. پدربزرگم با شنیدن سر و صدایمان به اتاق آمد.

وی اضافه کرد: با پدربزرگم درگیر شده و او را با ضربه‌های چاقو کشتم. بعد هم سراغ مادربزرگم رفته و با چاقو چند ضربه به او زدم. طلاهای مادربزرگم را دزدیدم و با سرقت خودروی پراید پدربزرگ، خانه را ترک کردم. چند شب در خودرو خوابیدم تا این که از ترس دستگیری، خودرو را بعد از چند روز در محله‌ای رها کردم.

سرهنگ منصور خدادادی، رئیس پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران در این باره گفت: با اعتراف و ادعای مطرح شده توسط متهم، او با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی معرفی شده تا سلامت روانی‌اش بررسی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
-
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
این غول سالم است وشیشه ای بودنش بهانه است وقتل را برای سرقت انجام داده.
۰
۰
هموطن
-
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
اینكه فرد مصرف كننده شیشه اظهار میدارد دریك لحظه آنی دچار توهم و دریافت دستور صادره شدم با عنایت به مضرات وآثار بد ناشی از مصرف شیشه صحیح بنظر میرسد واما اینكه ایشان را جهت معاینه روانی به پزشكی قانونی معرفی نموده اند درصورتی پاسخ میتواند خالی از ایراد باشد كه همان فرد مجددا شیشه را مصرف كرده و اعمال وی را به صورت نامحسوس زیر نظر داشت . اینكه بعد از گذشت چند روز آزمایشات برروی نامبرده صورت گیرد آیا نتایج صحیح علمی بدنبال دارد كه خدای ناكرده موجب صدور رای فرجام برای مصرف كننده شیشه شود . این مطالب را براساس نظر شخص نوشتم و بهیچ عنوان قصد انحرافی ندارم و فقط بیان دیدگاه شخصی است .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر