jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۹۰۶۰۶۷ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۶

یک بازیگر مصری در واکنش به حکم دادگاه وابسته به مخالفان سوریه مبنی بر بازداشت وی و 4 نفر دیگر از هنرمندان مصری به اتهام تحریک به کشتار جمعی غیرنظامیان سوریه، گفت: "من از کسی نمی ترسم و تحت تاثیر این سخنان قرار نمی گیرم".

واکنش خانم بازیگر مصری به اتهام مخالفان سوریه +فیلم

به گزارش جام جم آنلاین ، الهام شاهین در یک تماس تلفنی با برنامه "العاشره مساء"(ده شب) در شبکه ماهواره ای "دریم" افزود: اتهام های ارتش آزاد سوریه به هنرپیشه های زن مصری دور از انتظار بود و ما از هیچ تهدیدی ترسی نخواهیم داشت.

وی اظهار داشت: "نباید به هرچیزی واکنش نشان داد. من شبکه های ارتباط اجتماعی را به رسمیت نمی شناسم، هیچ حسابی در فیسبوک ندارم و اظهاراتی که در شبکه های اجتماعی به من نسبت داده شده است، صحیح نیست و من از کسی نمی ترسم".

الهام شاهین خطاب به بینندگان گفت: "با هرچیزی که در شبکه های اجتماعی مطرح می شود به عنوان یک واقعیت برخورد نکنید و از روی نادانی واکنش نشان ندهید. من این شبکه ها را به رسمیت نمی شناسم. من صفحه ای در فیسبوک ندارم و یادداشتی در تویتر نمی نویسم".

چند روز قبل تروریست های سوری براساس آنچه که رای "دادگاه کیفری ویژه وابسته به شورای قضایی آزاد سوریه"، نامگذاری شده است، حکم بازداشت 5 نفر از هنرمندان مصری را صادر کردند.

یک قاضی به نام احمد شهاب الدین به نمایندگی از دادگاه مزبور درویدئویی ظاهر می شود و احمد ادم، الهام شاهین، دالیا البحیری، علا غانم و عبیر صبری را به تحریک به قتل جمعی به عنوان مقدمه ای برای ارتکاب جنایت علیه غیرنظامیان سوریه متهم کرد.

منبع : العالم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر