jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۵۷۷۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۱۵

بی احتیاطی در هنگام رانندگی برخورد شدید سه دستگاه خودرو را در پی داشت.

تصادف 3 خودرو در بزرگراه آزادگان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان آتش نشانی تهران، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 35 به همراه گروه امداد و نجات 17 را ساعت 18:32 روز گذشته به بزرگراه آزادگان، روبروی مجموعه ورزشی شهید کاظمی اعزام کرد.

بنا به اظهار رسول جعفری فرمانده آتش نشانان اعزامی، دراین حادثه دو دستگاه خودرو سواری پراید و یک دستگاه خودرو وانت نیسان به هنگام عبور در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان به دلیل نامعلومی به شدت با یکدیگر برخورد کردند که با توجه به توقف خودرو های تصادفی در وسط بزرگراه، راه بندان شدیدی در اطراف صحنه تصادف ایجاد شد.

وی اضافه کرد: براثر این حادثه رانندگی، راننده هردو خودرو سواری از ناحیه سر و دست ها زخمی شدند که قبل از رسیدن آتش نشانان از خودروها خارج شده بودند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از نصب علائم هشدار دهنده در مسیر بزرگراه و قطع جریان برق هر سه خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و دو راننده مصدوم که دو مرد 26 و 28 ساله بودند را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با کمک جرثقیل، خودروها را به محل امن انتقال دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور، مأموریت خود را به پایان رساندند.

علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور دردست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر